Cyklotoulky Jižní Moravou

Rádi cestujete a poznáváte krásy České republiky? Pak pro vás máme jeden skvělý tip – Valtice. Ve Valticích a přilehlém okolí odhalíte půvab Jižní Moravy naplno. Navíc není problém ani s přespáním – ubytování ve Valticích je cenově dostupné pro všechny.

Jednou z takových možností je například penzion ve Valticích. Jejich velká výhoda je, že můžete očekávat takřka rodinnou atmosféru s férovým jednáním a kvalitními službami za rozumnou cenu.

Valtice – ráj nejen pro milovníky památek

S Valticemi se úzce pojí pojem Lednice, ostatně obě obce dohromady tvoří Lednicko-valtický areál. A obvykle platí, že když se řekne Lednicko-valtický areál, většina z nás si vybaví krásný zámek s rozsáhlými zahradami, který je zapsán i na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Ovšem není tomu tak. Celá oblast například přímo vybízí k cykloturistice, při níž můžete kromě historických památek objevovat další typickou cestovatelskou komoditu – místní víno. Valtická vinná réva je přímo vyhlášená po celém světě, a není proto vůbec od věci spojit příjemné s užitečným.

Každý musí někdy spát

Nicméně i ten největší sportovec a dobrodruh si někdy musí dopřát zaslouženého odpočinku. V případě jízdy na kole toto platí dvojnásob – zkuste někdy jezdit půl dne nahoru dolů a na konci dne si nedáchnout. Uvidíte, že ráno budete rádi, když se z postele dobelháte alespoň na toaletu…

Nepodceňte tedy volbu vhodného ubytování, které vám takovýto odpočinek zajistí. Šetřit na vlastním zdraví je to nejhorší, co pro sebe můžete udělat. Valtice vám nabízí opravdu rozličné možnosti – tak, jak se na tak krásný kraj patří. Cyklotoulky po Jižní Moravě jsou nezapomenutelným zážitkem, o který by neměl být nikdo ochuzen. Tak na co ještě čekáte?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment