Dívání se na televizi nebylo nikdy jednodušší

Různorodý materiál, ale vždy jen jeden jediný účel. TV stolky jsou fenoménem moderní doby, do našich obýváků patří už pěkných pár desetiletí a nevypadá to, že by snad byly na ústupu. Máte tisíceré možnosti, a to se samozřejmě týká i použitého materiálu. Dávno totiž neplatí, že tento typ nábytku musí být nutně ze dřeva, nabízí se i další varianty…

Dřevo, nerez, sklo a mnohé další – vyberte si podle svého nejlepšího gusta

Je pravdou, že dřevěný materiál je stále číslem jedna, současně ale neznamená, že s jeho výběrem uděláte snad nějakou chybu – to spíše naopak. Totiž, bříza, buk nebo dub a olše, to je skutečně terno do každého obývacího pokoje. Nezapomeňte ale na to, že možností je víc, v kombinaci s dřevem se vyplatí myslet třeba i na sklo nebo nerez. 

Právě sklo je velmi vzdušné a možným mínusem by mohla být třeba náročnější údržba. Co říkáte, risknete to? TV stolky nabízí desítky možností, vyberte si tedy tu svou! A v neposlední řadě, pokud chcete imitovat dražší materiál, jako je třeba masiv, podívejte se po dřevotřísce MFD. Je to vhodné hlavně tehdy, když nemáte dostatečný rozpočet, a přesto chcete parádu do obýváku.

Úložný prostor je prostě fajn, i kdyby byl docela malý. TV stolky jej ale samozřejmě nabízí, přinejmenším počítají s tím, že si sem budete chtít umístit DVD rekordér nebo Blu-ray přehrávač. 

Otevřený nebo uzavřený stolek? Dvě zásuvky navíc? To už je tady jen a jen na vás! Televizní obrazovka by pak měla být zhruba ve výši očí, to je takové nepsané pravidlo, které nelze v žádném případě překročit – tedy, pokud máte na zřeteli vlastní pohodlí a samozřejmě i zdraví. Bolavé oči jsou jen jednou částí potíží, může vás celkem snadno i rozbolet za krkem. Hlava nemá být v nepřirozené poloze, takže kupujte stolek na TV s ohledem na tuto skutečnost. 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment