Hledáte specialistu na Linux? Víme, kdo se vám postará o správu systému a konfiguraci serverů

Informační technologie již pronikly do většiny odvětví. Bez správně nastaveného systému se v dnešní době obejde jen málokdo, ale ne každý zvládne konfiguraci svépomocí. Jste na tom podobně? Pokud jste si vybrali systém Linux, obraťte se na brněnskou firmu IT Done s.r.o., která se specializuje na konfigurace linuxových serverů a správu Linux systémů již několik let.

img1

IT Done se zabývá instalací a konfigurací webových a aplikačních serverů (Apache, Tomcat, MonoDevelop), databázových serverů (PostgraSQL, MySQL atd.), poštovních serverů (Postfix, Dovecot, Spamassassin atd.), routerů a firewallů, VPN a Ipsec, komplexních poštovních systémů a v neposlední řadě i sdílených datových úložišť.

V souvislostí se správou a konfigurací systémů technici z IT Done provádí také rozložení zátěže (Load Balancing, Corosync, Pacemaker), vytváření diskových polí a mnoho dalšího. Pracují především s distribucemi Debian a CentOS, ale bez problémů se s nimi domluvíte i na jiných distribucích.

Brněnská firma se věnuje správně serverů umístěných v datacentrech i na pobočkách společností. Díky tomu, že technici většinou pracují vzdáleně, dochází k optimalizaci nákladů a zákazníci ve finále ušetří spoustu času i peněz.

IT Done je připravena uspokojit nároky klientů, kteří vyžadují špičkový server od firmy DELL se zárukou NBD (zprovoznění serveru do 4 hodin od nahlášení poruchy). Firma nabízí nové i předinstalované plně funkční poštovní servery, kde lze po připojení do sítě jednoduše přidávat nové e-mailové účty. Po provedení objednávky vám přijde server nakonfigurovaný tak, aby odpovídal vašim potřebám.

Na své si však přijdou také zákazníci s omezenějším rozpočtem. Nechcete-li investovat do drahého profi serveru, specialisté na Linux nainstalují software na vaše „kancelářské“ PC. V rámci ochrany dat a prevenci před výpadkem přidají dva disky, případně server zapojí do clusteru, takže výpadek ani nezaregistrujete.

Pokud vás správa Linux systémů pod taktovkou IT Done zaujala, pokračujte na www.itdone.cz.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment