Konference na zámku? Navštivte Hotel The Grand Vígľaš

Možnosti pro uspořádání kongresů poskytují různé hotely, ale něčím zcela výjimečným je uspořádat je na zámku. Takovou možnost máte v nově zrekonstruovaném Vígľašském zámku, který je symbolem nového trendu v hotelnictví na Slovensku. Dnes je z něj hotel The Grand Vígľaš **** s poskytováním wellness služeb. Nabízí vícero prostorů, jakými jsou Kongresový sál krále Zikmunda, Kongresový sál krále Matyáše Korvína, či bílý a červený salonek. Kongresový sál krále Zikmunda je pojmenován po králi Zikmundovi Lucemburském. Poskytuje neobvyklý a zajímavý prostor pro slavnostní eventy ale i odborné akce. Sál je prosklený a prostorný s rozlohou 250 m2, vytesaný do skály a má zabudovaný dataprojektor a plátno. Kapacita tohoto kongresového sálu je v případě divadelního uspořádání až 250 míst. Kongresový sál krále Matyáše Korvína je menší, kapacitu má při divadelním uspořádání do 40 míst. Nejmenší kapacitu nabízejí bílý a červený salonek. Tyto salonky jsou vhodné na speciální setkání a privátní události. Zaujmou také svou dobovou atmosférou, která je kombinovaná s moderním vybavením.

V Zámku Vígľaš jsou navíc k dispozici i venkovní prostory pro různé eventy, kterými jsou dvě prostorná nádvoří, vstupní a vnitřní. Pro otevřené veřejné akce je vhodné vstupní nádvoří s rozlohou cca 1500 m2, protože je přístupné i návštěvníkům, kteří nejsou ubytováni. Na velké soukromé akce, jakými jsou různá vystoupení a koncerty, je ideální vnitřní nádvoří o rozloze cca 1200 m2, nad kterým je situována prostorná terasa. Pokud si rezervujete uzavřenou společnost v hotelu, dokáže vám Zámek Vígľaš pronajmout celý hotel se všemi prostorami a vybavením. Velmi oblíbenými se stávají svatby na zámku.

Samostatnou kategorií doplňkových služeb je hotelové wellness centrum, Wellness – Queen Barbara Spa. Je pojmenováno po královně Barbaře Celjské, protože zde jako královna a manželka císaře Zikmunda dlouhá léta žila a spravovala okolní panství. Ubytovaným hostům je k dispozici bazén s protiproudem, vířivka, infrasauna, finská sauna, ochlazovací bazén, jakož i různé druhy masáží.

Zámek Vígľaš je unikátní historická památka ve střední Evropě, která přináší návštěvníkům návrat do období středověku, gotiky, renesance i baroka. Zámek Vígľaš je výjimečným historickým místem, které spojuje středověkou atmosféru se špičkovými službami čtyřhvězdičkového hotelu. Vnitřní prostory zámku jsou k dispozici na prohlídku s průvodcem a odborným výkladem v určených časech. Pro ubytované hosty a skupiny je možné zajistit historické programy, včetně dobové muziky a tanců, živých atrakcí, sokolníků a ptáčníků, šermířů či celého vojska rytířů.

Teambuilding jako víno!

Teambuilding na jehož konci bude víno? Společnost ELESKO nabízí velmi netradiční řešení jak spojit příjemné firemní setkání a scelování kolektivu s výrobou vlastního vína. ELESKO je výrobcem prémiového vína. Zároveň přináší klientům i zážitky spojené s jeho výrobou. Proto v rámci portfolia služeb nabízí privátní degustace, ale i možnost výroby vlastního vína – cuvée s privátní etiketou.

Jak vyrobit vlastní firemní víno? Ředitelka pro marketing a komunikaci společnosti ELESKO, Martina Valachová říká: „Pokud se rozhodnete pro kupáž vín, seznámíme vás s výrobou. Absolvujete prohlídku vinařství s podrobným výkladem o používaných technologiích. Ochutnáte víno přímo ze sudů a tanků. Později se přesunete do degustačního prostoru, kde se vám celou dobu bude věnovat odborník – technolog. K dispozici dostanete vzorky červených vín spolu s kompletními rozbory vína, odměrné válce, sady sklenic, psací potřeby. Výsledkem kupáže bude cuvée – namíchané přesně v poměrech jaké vyjdou z teambuildingu – 225 litrů, tj. jeden barikový sud (přibližně 300 lahví). Víno bude uloženo v barikovém sudu označeném tabulkou vaší společnosti. Po vzájemné dohodě s technologem, bude víno nalahvováno (přibližně po šesti až dvanácti měsících od namíchání cuvée). Pokud budete mít zájem, můžete si spolu s kolegy nebo přáteli pod vedením technologa vaše cuvée ručně nalahvovat a stát se součástí dalšího krásného zážitku.

Co s takovým množstvím vína? Dobrého vína není nikdy dost! Cuvée může sloužit jako dárek pro zaměstnance, nebo pro klienty. Bude velmi osobité. Bude mít váš vlastní příběh. Již od roku 2009 vyrábí ELESKO kvalitní prémiová vína výhradně z vlastní úrody hroznů, které pěstuje v Malokarpatské a Tokajské oblasti.

Více informací je na: www.kupele-bj.sk,www.LazneLuhacovice.cz,www.HotelAlexandria.cz, www.sorea.sk, www.grandviglas.com;  www.elesko.sk

Redakce Press-News

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment