Nebojte se barev

Pánské košile s krátkým rukávem

Pánské košile již nejsou určeny jen pro prestižní společenské akce a do formálního pracovního prostředí. Naopak, stávají se každodenní součástí mnoha mužů, kteří se tento elegantní kousek oblíbili a nosí je i ve svůj volný čas. Košile vynikají velkou rozmanitostí barev, vzorů, střihů, ale i různých tvarů límců. Mohou se kombinovat s nejrůznějšími částmi oblečení od společenských kalhot a obleků až po sportovní saka, pod svetry, k džínům a podobně. Tím, jak zejména v módním průmyslu dochází k uvolňování konvencí, a trendy se stávají čím dál tím více svobodnější, tím je širší prostor pro výběr a nákup košile v originální a ne tak časté barvě.

košile

Pánské košile s dlouhým rukávem

Na své si přijdou i muži extravagantní, toužící po jedinečnosti a pozornosti. Pokud se tedy nechystáte na společenskou událost, kde etiketa jasně velí, co na sebe, pak můžete při výběru své košile sáhnout i po neotřelých odstínech. Zejména zemité barvy jsou velmi příjemné. Mezi ně patří hnědá, béžová, vínová, bronzová, olivově zelená.

Obecně platí, že lidé, kteří se k těmto barevným kombinacím uchylují, mají blíž k přírodě i k druhým lidem. Proto na své okolí budete působit přitažlivě, spolehlivě a přátelsky. Naopak barva červená je symbolem moci, nadřazenosti, ale také vášnivosti a energie. Stejně tak fialová barva, která svědčí o Vašem sebevědomí a nápaditosti. Bývá taktéž spojována s luxusem a bohatstvím. Pánské košile s dlouhým rukávem a pánské košile s krátkým rukávem jsou samozřejmě nabízeny i v klasických odstínech bíle, modré či černé. Záleží jen na Vás, která barevná kombinace je Vám bližší a kterou nakonec upřednostníte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profi-články.cz

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment