Nechte se vtáhnout do her ve virtuální realitě

Virtuální realita je tím, co v současné době hýbe světem moderních technologií. Díky mnoha výrobců se postupně stávají tyto technologie dostupnými i pro normální smrtelníky. Už tak nemusíte utrácet desítky tisíc, abyste si mohli vychutnat zážitky z návštěvy virtuálních světů. Velký boom zažívá virtuální realita v zábavním průmyslu. Kdo by také podobné návštěvě plně 3D prostoru odolal?

3D brýlí pro virtuální realitu
3D brýlí pro virtuální realitu

Za málo peněz spousta muziky

Pokud nosíte v kapse smartphone je nejdostupnější možností, jak se ponořit do 3D prostoru, pořízení speciálních 3D brýlí pro virtuální realitu. Takovými jsou třeba brýle VR BOX, do kterých jednoduše vložíte svůj mobilní telefon a díky bezplatným aplikacím a chytré optice v brýlích si můžete vychutnat jedinečný zážitek.

Kdo si hraje, nezlobí!

Herní trh neustále roste a kdo z nás za svůj život nehrál alespoň Tetris nebo slavného instalatéra Maria. Moderní trendy ale míří do virtuální reality. A není se čemu divit, být obklopen plně 3D prostředím, nebýt omezován v rozhlížení a moci se zaměřit na co zrovna chci, to je něco, co běžné hry hráčům zkrátka nabídnout nemohou.

V jednoduchosti je síla

Hry pro virtuální realitu navíc nekladou žádné přemrštěné nároky ani na nehráče. Jejich ovládání je velmi intuitivní a jednoduché. Většinou je založené na pouhém soustředěném pohledu. Takže stačí se zaměřit na nějaký předmět na scéně před vámi a tím ho vyberete nebo aktivujete. Jednodušší a přirozenější už to zkrátka být ani nemůže. Některé náročnější hry a aplikace umožňují použití speciálních bezdrátových ovladačů pro ještě lepší a preciznější ovládání. Ani tady nepřijdete zkrátka protože bezdrátový ovladač je součásti balení VR BOX brýlí.

Brýle z boku

Není tedy nic jednoduššího, než naskočit do rozjíždějícího se rychlíku virtuální reality a nechat se unášet vstříc novým zážitkům.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment