Osudová seznamka štěstí Vás přivede k vážnému seznámení

Zůstala jste po rozvodu sama a ráda byste konečně sebrala veškerou odvahu k novému seznámení? Léto nabízí nespočet příležitostí k seznámení s novými lidmi. Platí přitom, že nejhezčí seznámení přichází v nečekanou chvíli. Náhodně se tak můžete seznámit cestou ve vlaku za vnoučaty, když si k Vám přisedne pohledný muž, nebo třeba u přátel na zahradní párty. V jiném případě Vám může Vaše dobrá kamarádka dát svému vzdálenému bratranci na papíru napsané Vaše telefonní číslo.

Osudové seznámení na začátku léta

O tom, že často stačí pouze chtít, Vás přesvědčí internetová Osudová seznamka štěstí. Před nedávnem mi sestřenice vyprávěla, že rovněž hledala způsob k seznámení a její nejlepší kamarádka jí doporučila právě tuto online seznamku. Zprvu se jí zdál tento nápad trochu bláznivý, avšak po několika dnech, kdy nemohla vyhnat z hlavy myšlenku, jak takové seznámení vlastně funguje, neodolala. Před dvěma lety ji opustil partner, ze dne na den odešel za mladší ženou a nechal ji samotnou se dvěma dětmi. Na začátku letošního léta, kdy konečně měla v sobě srovnáno, co vlastně od nového vztahu očekává, zatoužila i ona po něžném pohlazení, pár milých slovech i teplu domova.

Pomalými krůčky k vážnému seznámení

Její dospělá dcera jí pomohla na webovém portále Osudové seznamky štěstí založit vlastní profil. Prostřednictvím profilů si vyhlédla pár sympatických mužů, které se rozhodla oslovit. Nyní si píše již asi dva týdny s mužem, který jako první oslovil ji. Možná se z jejich dopisování a několika hodinách telefonování vyklube vážné seznámení, které k sobě přivede dvě osamělé duše, jenž zatoužili, po tom mít vedle sebe někoho, s kým budou moci trávit svůj volný čas, radovat se z maličkostí i společně sdílet různé splíny.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment