Pošlete životopis a získejte práci

Strukturovaný životopis

Nová a inovativní personální agentura na českém trhu – to je Žirafa.cz. Možná, že nejste v aktuálním zaměstnání spokojení. Důvodem nespokojenosti může být nepříjemná pracovní atmosféra nebo špatné vztahy s kolegy či šéfem. Vztahy jsou na dobré úrovni, ale peníze za moc nestojí? Nebo snad dojížděním do práce každý den strávíte spoustu času? Možná, že hledáte práci po delší době v nezaměstnanosti či po mateřské? Ať je váš případ jakýkoli, Žirafa.cz vám nabízí pomoc.

Za životopis získáte mnoho služeb

Zašlete svůj životopis týmu z Žirafa.cz a uvidíte, co se stane. Tým této personální agentury tvoří odborníci se spoustou zkušeností, a proto je velká šance, že hledání nového a lepšího zaměstnání bude úspěšné.

Životopis je možné částečně předvyplnit údaji z Facebooku. Mnoho z vás si ho však bude chtít upravit a napsat podle sebe. Vyplníte tak osobní údaje, pracovní zkušenosti, své vzdělání, preference a životopis jednoduše odešlete.

Životopis
Životopis

Personální agentura vám také pomůže

Po zaslání životopisu se vám tým z Žirafa.cz pokusí najít lepší pracovní místo. Nezáleží na tom, zda si chcete nechat přímo pomoci při hledání práce nebo zda chcete jen dostávat zajímavé nabídky na práci. Do svých preferencí můžete zahrnout, že toužíte po novém a milém šéfovi, či po lepším pracovním ohodnocení a výhodách.

Požádejte o novou práci zdarma

Životopis a stejně tak služby Žirafa.cz jsou naprosto zdarma. Nic vám tedy nebrání nabízených služeb nevyužít. Tým odborníků bere při hledání práce v potaz vaše přání a potřeby. Každý člověk má určitě pracovní sny a ve skrytu duše ví, jaká práce by ho mohla nejvíce bavit a v jakém prostředí by se mu nejlépe pracovalo. Jakékoliv jsou vaše pracovní sny, nemějte strach se s nimi svěřit zkušeným odborníkům.

Žirafa.cz nabízí mnoho pracovních pozic od osvědčených zaměstnavatelů. Mnoho lidí se již svěřilo do rukou této příjemné personální agentuře a vy se k nim můžete přidat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

Profolio na Facebooku

Related posts

2 Thoughts to “Pošlete životopis a získejte práci”

  1. […] stránkách Žirafa.cz najdete volné pracovní pozice. Nabídky jsou vždy od osvědčených a významných […]

  2. […] personální agentury Žirafa.cz jsou navíc úplně zdarma! Tým agentury tvoří zkušení odborníci, kteří se výborně […]

Leave a Comment