Pracovní oděvy – montérky

Součástí pracovních oděvů jsou i pracovní kalhoty. Pro různé profese jsou vhodné různé druhy pracovních kalhot. Mezi nejběžnější pracovní kalhoty patří klasické montérky. Možná i vy máte doma laclové kalhoty – pracovní oděvy s velkým množstvím kapes, které oblékáte vždy, když vyrážíte na zahradu, na stavbu chaty nebo jdete jen tak cosi kutit do své dílny. Některé druhy montérek jsou vybaveny speciálními ochrannými prvky, aby odolávaly kyselinám, statické elektřině, případně byly nehořlavé. Pokud potřebujete pro své zaměstnance právě tyto typy montérek, případně pracovní oděvy reflexní nebo nepromokavé, obraťte se s nákupem na e-shop pracovniochrana.cz.

Pracovní oděvy samozřejmě nejsou pouze montérky. Patří sem gastronomické pracovní oděvy, zdravotnické pracovní oděvy, jednorázové oděvy, svářečské pracovní oděvy a další.

Pracovní obuv – praktická a kvalitní

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak a kde pořídit opravdu kvalitní obuv za rozumné peníze? Stačí pečlivě vybírat. Vybírat co, kde, jak a za kolik. Týká se to jak civilního obouvání, tak také pracovní obuvi. Nesprávný výběr (nejen pracovní obuvi) znamená, že co nevidět budete muset pořizovat boty další. 

Do dobře promyšleného výběru obuvi se rozhodně investovat vyplatí. Týká se to jak bot na běžné nošení, sportovní obuvi, tak zejména pracovní obuvi. Pracovní obuv z e-shopu pracovniochrana.cz je kvalitní, praktická, moderní, designově zajímavá a rozhodně vás nezruinuje.

Pracovní rukavice – které použít?

S pracovními oděvy a pracovní obuví jdou ruku v ruce pracovní rukavice. Věnujte prosím jejich výběru adekvátní pozornost. Než si pracovní rukavice pořídíte, nechte si poradit u odborníků. Dozvíte se například, že: 

  • pro chemický, potravinářský nebo farmaceutický průmysl jsou nejlepší jednorázové pracovní rukavice, které jsou balené po stovkách kusů; 
  • textilní pracovní rukavice užijete nejvíce v lehkém a elektrotechnickém průmyslu;
  • nejvyšší ochranu by vám měly poskytnout pracovní rukavice používané ve stavebnictví a průmyslu.
Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment