Přístřešek za pár minut? To jsou párty stany

Jednoduché, rychlé a efektivní – párty stany. Tyto moderní, stylové a elegantní rozložitelné přístřešky si v brzké době našly své místo na naších zahradách. Všichni uživatelé si nejvíce cení jednoduché sestavení, zejména u nůžkového stanu, který rozložíte jediným pohybem.  Speciální nůžková mechanika vše urychluje a zvládne s ní manipulovat i méně zručný člověk.  A jak se dává opláštění? Střecha a stěny jsou připevněné přímo na konstrukci. Díky tomu odpadá montáž jednotlivých dílů. Úžasně jednoduché a rychlé, jen konstrukci rozevřete – stan stojí. Ovšem je třeba podotknout, že si za tento luxus musíte připlatit.  Nůžkové stany jsou o něco dražší než klasické párty stany.

Kvalitní a bezpečné párty stany

Pokud zvolíte ověřeného prodejce, který párty stany vyrábí podle evropských standardů a norem, máte doma praktický prvek. Stany lze využít i jako mobilní garáž nebo skladiště. Konstrukce je vyrobena ze špičkové, lehké ocelové konstrukce. Plášť je z odolných PAD materiálů napuštěných speciálním prostředkem, který odpuzuje vodu. Oceníte i široku paletu barev, velký výběr velikostí, funkčnost, bezpečnost a reprezentativní vzhled.  A pokud podnikáte a párty stany využíváte při venkovních firemních akcí, tak si nechte nechat vytvořit na opláštění firemní logo nebo propagační foto.

Párty stany velké a malé na t-zbozi.cz

Vybírat lze z několika typů. Někomu vyhovuje jen přístřešek, konstrukce vybavená pouze střechou. Někdo jiný upřednostní párty stan se všemi bočnicemi. Stačí si vybrat správnou velikost a barvu, a pak si zadat do vyhledávače t-zbozi.cz, kde nabízejí párty a nůžkové stany ve velkém výběru a za skvělé ceny. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Nabízejí zde další kvalitní věci pro váš lepší domov a zahradu.

Další zajímavé informace o párty stanech!    

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment