Rezidence NA VACKOVĚ hlásí 50 % prodaných bytů!

Projekt NA VACKOVĚ patří mezi ty, kterými se realizátoři trefili do černého! Projekt nabídne moderní byty v centru Prahy a to již velmi brzy. V září bylo oznámeno, že 50 % bytů již zná své majitele. Chtěli byste bydlet v Praze a užívat si blízkost centra i přírody? Ani vám nesmí jedinečná nabídka uniknout!

izpravy.com_navackove_cz_nahledovy

NA VACKOVĚ nabídne i žádané rodinné bydlení

Pražská rezidence NA VACKOVĚ se staví v prestižní lokalitě v srdci Prahy. V okolí ulice Olgy Havlové na pražském Žižkově vyrostou 3 maximálně pětipodlažní budovy. Projekt je dílem developerské společnosti Metrostav Development a.s., která na něm spolupracuje s MS Architekti. Architekti mají na starost celkovou koncepci bytů a budov. Jejich návrh a cíl je jasný – budovy vytvoří prostor s klidovými zónami a nabídnou prostorné byty, které budou naplno využívat denní světlo.

izpravy.com_navackove_cz_01

Celkem projekt nabídne 202 bytů: Největší podíl budou mít byty Praha 3 o dispozici 1+kk, vznikne jich celkem 85. Dále projekt nabídne 81 bytů 3+kk, které jsou ideální volbou pro spokojené rodinné bydlení. Chybět nebudou ani byty 2+kk, bude jich celkem 26 a na své si přijdou i milovníci luxusu – v nabídce je i 10 bytů o dispozicích 4+kk. Přízemní byty budou mít vlastní zahrádky, ostatní lodžii nebo balkon.

izpravy.com_navackove_cz_02

Atraktivita lokality

Levné bydlení v Praze na Žižkově bude mít i další nesporné výhody jako je: Blízkost centra města, výborná dopravní obslužnost, kompletní občanská vybavenost, bohaté možnosti sportovního vyžití a blízkost přírody.

Je třeba se rozhodnout!

Developer v září oznámil, že již 50 % bytů je prodáno. Jestliže vás projekt zaujal, je třeba se poměrně rychle rozhodnout. Ověřte si, zda máte nárok na hypotéku (pomůže v tom například hypoteční kalkulačka zde) a domluvte si prohlídku, ať máte šanci koupit levný byt na atraktivním místě.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment