Špionážní technika v domácnosti: kdy může pomoci?

Nelitujete občas toho, že nemůžete být na dvou místech současně? Zajímá vás, co dělají doma vaši čtyřnozí mazlíčci, když za sebou zamknete dveře? Chcete mít jistotu, že se nikdo nepovolaný neprochází po vaší kanceláři, zatímco jste doma v klidu s rodinou? Řešení těchto situací existuje a je překvapivě jednoduché: stačí kvalitní špionážní technika, která bude bedlivě sledovat, co se děje za vašimi zády.

Třeba taková nenápadná meteostanice, nástěnné hodiny nebo budík v sobě mohou skrývat miniaturní, a přesto mimořádně výkonnou kameru. Ta zaznamená, co se v jejím dosahu děje. Výrobci zašli ještě dál, a tak dnes nabízejí sluneční brýle, hodinky, psací pero nebo klíčky od auta, které plní tutéž funkci. Monitorují, co se v jejich okolí děje, a pořizují velice kvalitní zvukový i obrazový záznam. Navíc jde o běžně používané pomůcky, které jsme zvyklí používat, a tak nebudí nežádoucí pozornost.

Každému záleží v první řadě na tom, aby si dokázal uhájit své soukromí. Pokud chcete mít stoprocentní jistotu, že je vše v pořádku, nainstalujte si doma špionážní kameru. Ta zachytí, co se tu odehrává v době vaší nepřítomnosti. Nejmodernější špionážní technika se záznamem umožní i přenos videa, a tak si ve vašem telefonu můžete vše hned prohlédnout, a to díky připojení k internetu nebo díky wi-fi. Součástí takové kamery je čidlo s detekcí pohybu.

Velkou výhodou je, že při výběru vhodného modelu získáte také vynikající nahrávací zařízení. To ocení zejména studenti, kteří si chtějí pořídit záznam přednášky, aby se mohli kvalitně připravit ke zkouškám. Koho by napadlo, že špionážní kamera s funkcí diktafonu může být ukryta v klíčku od auta nebo v nenápadných brýlích?

Mnohé kamery běží nonstop, protože jsou zkonstruované tak, aby mohly být napájeny ze sítě. Ty nejmenší modely lze napájet pouze akumulátorem. Pokud byste si při výběru nevěděli rady, v dobře zásobeném e-shopu cel-tec.cz vám rádi vyjdou maximálně vstříc.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment