5 tipů, jak chytře šetřit každým nákupem na internetu

Kdo by neměl rád slevy? Ušetřit nějakou korunu navíc si přejeme v dnešní době snad úplně všichni. Proč bychom také měli platit víc, než musíme? Obchody jsou nuceny na velkou poptávku po slevách reagovat a tak je nám neustále k dispozici velké množství různých slevových nabídek. Jistě nám dáte za pravdu, že by byla velká škoda jich nevyužít. Jak tedy můžete nakoupit co nejvýhodněji a potěšit tím nejen sebe, ale také svou peněženku? Představíme vám jednoduché, a přitom účinné metody.

1.Velké slevové akce

Jednou z variant, jak lze snadno ušetřit, je nakupovat během velkých slevových akcí. Mezi ně se mohou řadit nejen klasické posezónní výprodeje, ale především speciální celorepublikové slevové akce. Ty se zpravidla každoročně opakují a trvají pouze po dobu několika dní. Patří mezi ně například všem známý Black Friday, Shopping Fever, Nákupy OnaDnes nebo Dny Marianne. Do těchto akcí se zapojuje opravdu velký počet obchodů, takže budete mít rozhodně z čeho vybírat. Stačí si jen pohlídat termíny konání.

2. Slevové kódy, kupony a doprava zdarma

S velkými slevovými akcemi se pojí také slevové kupony. Právě ty totiž potřebujete získat, abyste se mohli zapojit. Slevové kupony však můžete využívat nejen v průběhu těchto velkých slevových akcí! Spousta obchodů je nabízí svým zákazníkům kdykoliv v průběhu roku. Pokud například patříte mezi milovníky módy, jistě vás uchvátí lákavé slevy v obchodě About You. Nabízí nejen slevové kupony, ale také slevové kódy, které fungují na podobném principu. Stačí je zadat před odesláním vaší objednávky a můžete si být jisti, že vás About You sleva nemine. E-shopy také často nabízejí od určité utracené částky dopravu zdarma. Kdo by měl radost z povinnosti platit poštovné, že? Za zmínku stojí určitě také akce Dny dopravy zdarma. Jak již vypovídá název, obchody za vás v tyto dny poštovné uhradí.

3. Věrnostní programy

Obchody rády odměňují své stálé zákazníky různými věrnostními programy. Pokud tedy víte, že někde nakupujete pravidelně, vyplatí se vyřídit si věrnostní kartu. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat. Poté už můžete čerpat řadu bonusů a výhod. Většinou to funguje na principu sbírání bodů a jejich následném využití k získání slev, dárků, zvýhodněných nabídek či poukazů.

4. Akční letáky

Chcete mít slevy snadno pod kontrolou? Začněte pravidelně sledovat akční letáky. Právě jejich prostřednictvím obchody na pravidelné bázi informují své zákazníky o právě probíhajících slevách. Tak ať vám už nic neunikne!

5. Cashback

Získat jednoduše peníze zpět z každého nákupu na internetu? Navíc bez jakýchkoliv podmínek? Zní vám to dobře? Pak se seznamte s cashbackem. Je to opravdu snadné. Jediné, co pro získání slevy musíte udělat, je přesměrovat se na příslušný obchod přímo přes cashback portál Tipli. Jediným kliknutím si tak pojistíte vrácení části peněz zpět do vaší peněženky. Registrace je zdarma.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment