Půjčka na měsíc dokáže pomoci nejen s nenadálými výdaji

Malý nebankovní úvěr vyřeší potíže v domácnosti a pomůže rychle nahradit rozbitou ledničku.

Není třeba nic řešit osobně, prosit u sousedů o malou finanční hotovost nebo volat sourozencům, jestli nemohou postrádat pár tisíc korun. Naopak, vyřešit ekonomické problémy elegantně a současně diskrétně je mnohem lepší, a to už jen proto, že nebudete mít pomyslnou nálepku dlužníka. V menších obcích nebo na maloměstě byste ji ze sebe jen tak neslepili, zvlášť nastanou-li menší komplikace s dříve dohodnutým splátkovým kalendářem. Nebankovní řešení je otázkou patnácti minut. Jen si pečlivě promyslet účel a částku, splátky už si můžete přizpůsobit podle sebe. Vyhovuje vám více týden nebo bude lepší celý měsíc?

Bez dlouhého čekání, platba přijde doslova obratem

Velkou výhodou je tu minimální prodleva mezi schválením půjčky a vyplacením peněz. Žádný zájemce nebude čekat nijak dlouho, spíš naopak. Půjčka na měsíc je totiž hotová za pár okamžiků, po odeslání kontaktního formuláře, kde prokáže žadatel svou totožnost, se začne bleskově vyřizovat. Bez ohledu na to, zda je zrovna pondělí, středa nebo víkend. Nutné je doložit jen několik málo věcí, kromě jiného trvalý příjem. OSVČ dodá daňové přiznání za poslední roční období, zaměstnanec zase výpis z účtu za poslední tři měsíce. Cíl je stejný, prokázat tím, že bude na splácení půjčky dostatek prostředků. V opačném případě totiž hrozí už předem dluhová past a je v zájmu spotřebitele, aby půjčka nebyla vůbec schválena!

Jak velkou částku je možné si půjčit?

Variabilita je na maximu možného, protože uspějí nejen zájemci, kterým stačí pouhá tisícovka, ale také ti, kteří by potřebovali pro své akutní výdaje částku ještě o poznání vyšší. Jaké parametry tedy vlastně má levná půjčka? Kolik si smíte půjčit, na jak dlouho a jakým způsobem se řeší, když nemůžete o několik dní dodržet původní termín, třeba kvůli pozdní výplatě od zaměstnavatele?

  • Částka, o kterou požádáte, může být i tisícikoruna, maximálně však patnáct tisíc korun.
  • Lhůta splatnosti? Přinejmenším týden, ale problémem tu není odsouhlasit ani 28 dnů.
  • V případě potíží se nabízí snadná pomoc, odklad splátek za poplatek až o další čtyři týdny.

Když si dobře rozmyslíte, na co vlastně půjčku použijete a jak ji budete splácet, je vše v naprostém pořádku. Splátka je vlastně jen jediná a bezhotovostní, takže stačí odsouhlasit jeden bankovní převod během příštích týdnů a vše je pak vyřešeno k oboustranné spokojenosti. A na co všechno si vlastně můžete půjčit? Možností jsou desítky, vše je jen ve vaší režii!

Bezúčelová záležitost, která potěší minimem papírování

Jen několik málo podmínek, jako je plnoletost nebo bankovní účet v ČR. Ale také velmi nízká míra administrativy. Žádné zdržení a rychlá výplata, peníze na cokoliv a bez udávání důvodu nebo skenování složenek a faktur za nějaké zboží. Půjčka je totiž zcela bezúčelová, nemusíte proto vysvětlovat, proč ji vůbec chcete – což ušetří čas a samozřejmě také ochrání soukromí. Takže hned dvě velká plus, že? Půjčte si například na…

  • Elektroniku. Nová televize samozřejmě něco stojí, o mobilu to platí také. A nikdy nevíte, kdy vám doslouží, bohužel – tahle zařízení (a mnoho jiných s nimi) jsou dokonale nevyzpytatelná.
  • Bílé zboží. V kuchyni je zkrátka třeba a také není vždy jasné, jestli tu bude ještě příští rok nebo se budeme už za pár týdnů poohlížet po náhradě. Pomocná ruka ale všechno vyřeší.
  • Složenky, na které jste skoro zapomněli. Elektřina, plyn, mobilní paušál, prostě cokoliv, co leželo na stole celý týden a brzy budete muset vyrazit na poštu. A kde vzít rychle peníze?
Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Půjčka na měsíc dokáže pomoci nejen s nenadálými výdaji”

Leave a Comment