Americká hypotéka bez registru

V posledních letech jsou velice populární americké hypotéky. Právě tento finanční produkt poskytujeme podnikatelům a firmám. Jakmile získáte peníze, můžete s nimi hradit jakékoliv výdaje v podnikání. A nejenom výdaje, můžete s těmito penězi uhradit dluhy, faktury, vymanit se z exekucí, zaplatit nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění, nebo třeba nakoupit movitý nebo nemovitý majetek, zkrátka a dobře financovat jakékoliv potřeby ve firmě.

Kolik vlastně získám?

Americké hypotéky bez registru jsou vhodné pro všechny podnikatele. Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti, kterou budete ručit. Právě zde je jediná podmínka, že musíte vlastnit nemovitost, kterou dáte takzvaně do zástavy. Jako u každé jiné běžné hypotéky. Tyto podmínky se nikde jinde neliší a jsou vlastně stejné jak v bankách, tak i v nebankovních společnostech. V čem se však lišíme je například rychlost vyřízení. Peníze totiž můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Mohu si o úvěr zažádat?

Pokud jste podnikatel nebo firma a máte založené podnikání, které opravdu provozujete, pak rozhodně můžete. Získáte mimořádně výhodné podmínky.

U podnikatelských úvěrů nevadí záznamy v registrech dlužníků. Ty nezkoumáme, takže pokud nějaký záznam máte, pak jej přehlídneme. Nevadí ani nízké daňové přiznání. I s tím se dá něco dělat, takže se na nás můžete klidně obrátit. Máte snad exekuce? Jste na tom ještě hůř? V tom případě jsme odborníky na tuto problematiku a narazili jste na tu pravou příležitost. Úvěr přizpůsobíme vašim potřebám.

paar mit laptop beim einzug in neue wohnung

Doba splatnosti až 30 let.

Získáte až 70 % z odhadu.

Předem neplatíte žádné poplatky.

Ručíte nemovitostí. Může jít o dům, byt, komerční budovu, pozemek, halu, správní budovu, veřejný objekt a spoustu dalšího.

Neřešíme registry a nemusíte dokládat ani příjmy.

Nevadí ani nízké daňové přiznání.

Nízká úroková míra podobná jako v bance.

Nízké měsíční splátky. Přizpůsobíme se vašim možnostem.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment