Studium fotografie snadno

Zajímáte se o problematiku fotografie, baví vás práce s fotoaparátem a chtěli byste se v této činnosti zdokonalit? Jednou z možností je dálkové studium fotografiena LŠF Liberec. Navštivte naši večerní fotoškolu a naučte se základy práce se zrcadlovkou. Máte také jedinečnou příležitost zúčastnit se večerního Photoshopu, který je rozdělen na 10 lekcí, každá jednou týdně po 2 hodinách a je určený pro úplné začátečníky. LŠF Liberec byla založena roku 2015 a navazuje na dlouholetou pedagogickou i fotografickou zkušenost fotografa Šimona Pikouse. O studenty se starají zkušení lektoři, kteří se věnují oboru delší dobu a mají i teoretické znalosti získané studiem.

Umění fotografie v praxi

Naším cílem je naučit studenty technice fotografování, ale i fotografickému cítění. Z jednotlivých kurzů si určitě vybere začátečník, ale i budoucí profesionál. Fotografujeme na film je kurz určený pro fajnšmekry a je jedno, zda jste začátečník, nebo zkušený fotograf. Fotí se na kazetu, anebo na film, vyvolá se negativ a pod zvětšovákem vyvolá pozitiv (fotku). Naprostou novinkou u nás je fotoškola 5v1, což je jakási alternativa k večerní fotoškole. Učíte se 5×4 hodiny jeden den v týdnu, přičemž každý den je tématicky zaměřený. Máme autorizovaného fotografa pro různé fotografické profese, jako je Portrétní fotograf, Fotoreportér, Produktový a dokumentační fotograf a další fotografické profese.

Vzdělávejte se u nás!

Dálkové studium fotografie se stává stále oblíbenější a vyhledávanější. Studenti k nám dojíždějí i ze vzdálenosti 300 kilometrů. Staňte se i vy jedním z nich a naučte se, jak být profesionálem za všech okolností. Máte doma mladého začínajícího fotografa staršího 10 let a chcete, aby se hravou formou naučil něco navíc? Pro děti pořádáme týdenní příměstský fotografický tábor, zaměřený na samotné základy fotografie, včetně práce v temné komoře. Staňte se s naší pomocí pracovníkem grafického studia. Oblíbený je rovněž večerní Photoshop, který je rozdělen na 10 lekcí, každá jednou týdně po 2 hodinách, a kde se naučíte upravovat fotografii ve formátu raw, vrstvy, masky, uložení pro web a pro tisk. Neváhejte a kontaktujte nás!

Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Studium fotografie snadno”

  1. ollio

    SEO nástroje pro tvorbu webů. SEO laboratoř, zajistíme vám kvalitní Zpětné odkazy

    Vlastníme přes 150 prestižních magazínů, kde Vám můžeme publikovat PR článek

    aktuality

    Bydlení

Leave a Comment