Studium fotografie snadno

Zajímáte se o problematiku fotografie, baví vás práce s fotoaparátem a chtěli byste se v této činnosti zdokonalit? Jednou z možností je dálkové studium fotografiena LŠF Liberec. Navštivte naši večerní fotoškolu a naučte se základy práce se zrcadlovkou. Máte také jedinečnou příležitost zúčastnit se večerního Photoshopu, který je rozdělen na 10 lekcí, každá jednou týdně po 2 hodinách a je určený pro úplné začátečníky. LŠF Liberec byla založena roku 2015 a navazuje na dlouholetou pedagogickou i fotografickou zkušenost fotografa Šimona Pikouse. O studenty se starají zkušení lektoři, kteří se věnují oboru delší dobu a mají i teoretické znalosti získané studiem.

Umění fotografie v praxi

Naším cílem je naučit studenty technice fotografování, ale i fotografickému cítění. Z jednotlivých kurzů si určitě vybere začátečník, ale i budoucí profesionál. Fotografujeme na film je kurz určený pro fajnšmekry a je jedno, zda jste začátečník, nebo zkušený fotograf. Fotí se na kazetu, anebo na film, vyvolá se negativ a pod zvětšovákem vyvolá pozitiv (fotku). Naprostou novinkou u nás je fotoškola 5v1, což je jakási alternativa k večerní fotoškole. Učíte se 5×4 hodiny jeden den v týdnu, přičemž každý den je tématicky zaměřený. Máme autorizovaného fotografa pro různé fotografické profese, jako je Portrétní fotograf, Fotoreportér, Produktový a dokumentační fotograf a další fotografické profese.

Vzdělávejte se u nás!

Dálkové studium fotografie se stává stále oblíbenější a vyhledávanější. Studenti k nám dojíždějí i ze vzdálenosti 300 kilometrů. Staňte se i vy jedním z nich a naučte se, jak být profesionálem za všech okolností. Máte doma mladého začínajícího fotografa staršího 10 let a chcete, aby se hravou formou naučil něco navíc? Pro děti pořádáme týdenní příměstský fotografický tábor, zaměřený na samotné základy fotografie, včetně práce v temné komoře. Staňte se s naší pomocí pracovníkem grafického studia. Oblíbený je rovněž večerní Photoshop, který je rozdělen na 10 lekcí, každá jednou týdně po 2 hodinách, a kde se naučíte upravovat fotografii ve formátu raw, vrstvy, masky, uložení pro web a pro tisk. Neváhejte a kontaktujte nás!

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment