Lepšího kuchaře z vás neudělá, ale i tak si rondon zasloužíte

Vsázet na to, že z vás kuchařský rondon udělá lepšího kuchaře, by asi vedlo k prohře. Svůj profesionální růst si musíte zajistit vlastní pílí, učenlivostí, pokorou – prostě neúnavnou prací a sebezdokonalováním. Přesto, i když patříte mezi elévy, kteří s opravdovým kuchařským uměním zatím pouze koketují, může vám takový hezky padnoucí kuchařský rondon pozvednout sebevědomí natolik, že vám práce začne jít lépe od ruky. Vyplývá to z rozhovorů, které byly dělány se začínajícími kuchaři, kteří se svému řemeslu teprve učili. Kuchařský rondon není totiž pouze praktická věc, ale také jaká si čestná součást pracovního oděvu profesionálního kuchaře. Kdo by to byl do takové pohodlné, slušivé a snadno udržovatelné kuchařské vesty, zvané rondon, řekl.

Kuchaři versus zdravotníci

Stejně jako kuchařské povolání není jednoduché, mohli bychom se dohadovat, zda jsou na tom lépe kuchaři nebo zdravotní sestry. Možná je povolání zdravotních sester o něco zodpovědnější, vždyť se starají o naše zdraví. Jenže, když sníme něco nevhodně ukuchtěného, náš zdravotní stav může také zakolísat. Takže si vlastně nevybereme. Kuchařské i zdravotnické profese si zaslouží úctu a pokoru včetně kvalitních pracovních oděvů a obuvi. O pracovních oděvech do kuchyně a kuchařských rondonech už zde řeč byla. K sestrám a ostatnímu zdravotnickému personálu zas patří pracovní oděvy Dickies nebo třeba značkové pracovní oděvy Heartsoul či Code Happy.

Pro všechny bez rozdílu

A teď o něčem, co si zasloužíme všichni. Když ne přímo v pracovním procesu, protože nám to naše profese neumožňuje, tak rozhodně alespoň v domácím prostředí nebo na procházce. Jde o obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé, pánské zdravotní pantofle, dámské zdravotní pantofle a obuv pro zdravotníky. Jmenovaná obuv může od bolesti zad pomoci i vám. Vyzkoušejte ji!

Profolio na Facebooku

Related posts