4.7 C
New York
Neděle, 5 prosince, 2021
novinky

Robotický vysavač jako ultimátní pomocník

Domácnost, která se sama uklidí, zatímco vy jste v práci, spíte nebo někde oslavujete? A proč ne? Není na to potřeba platit žádnou uklizečku nebo si pořizovat manželku, bohatě vám postačí robotický vysavač, který zvládne obstarat to nejviditelnější, a to jsou podlahy.

Jestli už máte dost přetahování a rozčilování se s klasickým velkým vysavačem, který zabírá spoustu místa a jeho kabely jsou jako klubko hadů, zkuste změnu s robotem, kterému nemusíte nic říkat. Tyto produkty jsou praktickým spotřebičem do moderní domácnosti, kde pro prach a drobečky na podlaze není místo.

Robotický vysavač si poradí s každým druhem povrchu, stačí ho tedy jen zapnout a odejít nebo si užívat pohled na to, jak někdo uklízí místo vás. Robotické vysavače si snadno poradí i s nábytkem v místnosti, od kterého se buď „odrazí“ nebo ho elegantně objedou. Ačkoliv pro svůj kulatý vzhled vypadají roztomile, v některých případech to může představovat problém s vysáváním prachu v rozích místnosti. Proto může zvolit i už ne tak roztomilý, ale zato praktičtější hranatý robotický vysavač.

Roomba vysavač uklidí za vás

Určitě se nelekejte cen robotických vysavačů, které nejsou zrovna přívětivou podívanou pro vaši peněženku. Na druhou stranu se jedná o investici, která se postará o úklid vaší domácnosti a to bez vašeho přispění, navíc jelikož jsou robotické vysavače bezsáčkové, ušetříte na sáčcích do velkého vysavače.

Jsou rychlé, tiché a spolehlivé uklízečky, které se beze všeho postarají o veškeré suché vysávání ve vašem životě. Jediné, co budete muset čas od času udělat, je vysypat nasbíraný prach a nepořádek, přičemž kdy to máte udělat, vám řekne indikátor plnosti, který u některých modelů najdete. Objemově se toho do robotického vysavače vejde mezi 0,4 litry až 0,7 litry, záleží na vámi zvoleném kousku. Vracejte se z práce do hezky uklizeného domu, vysavač se o to rád postará.

Mrkněte i na Roombu na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Roomba

Related Articles

- Advertisement -PR článek

Nejnovější články