Beskydy: Kde se ubytovat a kam se vydat

V České republice nalezneme mnoho krásných míst, která stojí za navštívení. Člověk je všechny navštívit ani nedokáže. Pokud patříte k lidem, kteří milují turistiku, jistě oceníte tip, jak vyrazit, když máte o víkendu dostatek času. Přece jenom zejména turistických míst je v Česku habaděj a je třeba vědět, jaká místa upřednostnit před jinými místy. Pokud jste doposud nenavštívili Beskydy, zavítejte právě sem.

Beskydy jsou nádherné pohoří, které se rozprostírá na východní Moravě, ale také na Slovensku a na Ukrajině. Beskydy jsou hojně navštěvovaným pohořím, lidé sem cestují skutečně velice často a s oblibou. Mezi nejatraktivnější cíle se řadí zdejší vrcholy, konkrétně Lysá hora, která je tím nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, a dále také Smrk či Travný, což jsou také velmi vysoké hory tohoto pohoří.

Moravskoslezské Beskydy však nejsou jenom o lezení po horách a o zdolávání zdejších vrcholů. Nachází se zde toho mnohem více! Podívejme se tedy na tipy, kam se vydat a také kde se ubytovat, protože všechna místa za jeden den navštívit nestihnete.

A až se budete potřebovat zchladit a osvěžit, zajděte si do Beskydského pivovárku, který najdete těsně pod Lysou horou.

Kde se v Moravskoslezských Beskydech ubytovat?

Co se týče ubytování v Beskydech, také zvolte takové, které je nejblíž Lysé hoře. Oblíbené je zejména rekreační centrum Sepetná, které kromě ubytování nabízí i skvělou restauraci a mnohé jiné služby, jako jsou wellness služby, plavecký bazén nebo koupaliště penzionu Sluníčko. Záleží jen na vás, zda zvolíte možnost ubytování v hotelu, chatě nebo bungalovu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment