Půjčovna stavební mechanizace

Půjčovna stavební mechanizace je ráj pro toho, kdo staví nebo rekonstruuje nemovitost, pracuje se zeminou – ať již jde o hloubení či nakládání, se sutí a podobnými těžkými odpadovými materiály, anebo ti, co se stavebními činnostmi živí – tedy OSVČ či podnikatelské firmy.

Půjčovna za vás vyřeší mnohé starosti – kupovat stavební mechanizaci a stavební stroje se v mnoha případech nevyplatí, spíš naopak – investice by byla příliš vysoká a tyto náklady by se vám pravděpodobně vracely hodně dlouho. Ovšem větší stavební společnosti, které si chtějí pořídit svůj vlastní strojový park, si mohou stroje a mechanizaci nejprve vypůjčit a vyzkoušet v praxi; a pak – budou-li spokojeni – teprve zařízení zakoupit.

Naše půjčovna stavebních strojů a mechanizace vám může nabídnout vše potřebné – jako příklad si můžeme uvést třeba hutnící stroje, různé typy nakladačů a rypadel, vrtací zařízení, anebo paletizační vidle. Pojďme se podívat blíže, k čemu vlastně některé druhy mechanizace slouží a jak vám mohou být nápomocny.

Vibrační technika – jedná se především o hutnící stroje (zvané též dusadla), jako jsou:

  • vibrační pěchy – používají se k hutnění zeminy, a to rázovým účinkem na materiál; díky malým rozměrům pěchů jsou ideální pro hutnění zeminy ve výkopech, anebo jiném úzkém prostoru; přestože mají vibrační pěchy většinou nízkou hmotnost (65kg), mají značný hloubkový účinek
  • vibrační desky – své uplatnění najdou hlavně na stavbách; jsou dokonalým pomocníkem tam, kde je třeba zhutnit nějaký povrch: pokládání zámkové dlažby, zhutnění cesty, silnice (asfalt); v půjčovně si můžete vybrat vibrační desky jednosměrné (s menší či větší pracovní částí – deskou) o hmotnosti od 60 do 120 kg, anebo reverzní – hmotnost 100 kg
  • vibrační válce s vodícím kolem
    1. vedené – vhodné při výstavbě chodníků, opravách silnic, dokončovacích pracích
    2. tandemové – k použití při hutnění nesoudržných i soudržných zemin, při výstavbě silnic, průmyslových ploch, opravách pozemních komunikací, apod.

Vibrační technika patří k takzvané „malé mechanizaci“; k ní dále počítáme bourací kladivo, elektrocentrálu, řezačku spár, tlumící podložku k vibrační desce. Naše půjčovna stavebních strojů a mechanizace disponuje také „velkou mechanizací“. Neváhejte nahlédnout do našich webových stránek, kde najdete i ceník půjčovného, v němž zjistíte, že si zařízení můžete vypůjčit za velmi výhodných podmínek a na jak dlouho budete potřebovat.

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment