Bezpečnostní dveře ochrání vaši domácnost

Bezpečnostní dveře vás ochrání před hlukem, požárem i zloději. Pro výběr vhodného dodavatele těchto dveří si zjistěte o firmě maximum informací. Pro bezpečnost dveří je zásadní to, jakým způsobem byly namontovány, zda byly vyměněny i zárubně. Ověřený a spolehlivý výrobce vám dodá také veškeré bezpečnostní certifikáty, které doloží kvalitu vámi vybraných dveří.

Bezpečnostní dveře splňují přísné normy

Bezpečnostní dveře musí splňovat přísné evropské normy, které je dělí do šesti bezpečnostních tříd. Pro zabezpečení vstupu do bytu stačí dveře 3. a 4. třídy. Správné bezpečnostní dveře Praha vám pomůže vybrat zkušený prodejce a to včetně výměny a odvozu starých dveří a jejich výměry. Nezapomeňte, že by jste měli mít vstupní dveře protipožární.
Aby byly bezpečnostní dveře  odolné proti nezvaným hostům, postačí 20 – 30 zamykacích čepů. Samozřejmě platí i zde že čím více, tím lépe. Rovněž je potřeba zvolit kvalitní zámek, který je součástí bezpečnostních dveří a ovládá všechny zamykací body.

Je potřeba zvolit i nové zárubně. Technik prodejny vám dveře zdarma přeměří a poradí s výběrem zárubní, které jsou pro bezpečnostní dveře Praha velmi důležitou součástí. Je potřeba mít ocelové, jednodílné zárubně, které jsou zalité do panelu či zazděné. Je potřeba aby byly rovné. Dveře pak správně plní svou bezpečnostní funkci. Jen v málo případech se stává, že není třeba zárubně vyměnit. Pokud se chystáte rekonstruovat, počítejte i s jejich výměnou. Rovněž nezapomeňte na bezpečnostní vložku, která nabídne vysokou úroveň ochrany. S výběrem vám pracovníci rádi poradí a zajistí také odvoz starých dveří i výměnu kování a vložek.

V případě, že mají být vaše bezpečnostní dveře také protipožární, nejde zde o to, že jsou nehořlavé, ale musí splnit normy ČSN, které určují, jak dlouho musí tyto dveře vydržet nápor ohně, než prohoří do místnosti.

Navštivte naši prodejnu, rádi Vám poradíme Dveře Pb s.r.o.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment