Mango víc než jen španělská móda

Společnost Mango nabízí široký sortiment obuvi, oblečení, ale i stylových kabelek. Mango je španělská módní značka, která je u nás i ve světě velmi oblíbená. Její sídlo najdeme v Barceloně. Zaměřuje se na výrobu módních oděvů a doplňků.

middle2_img_661819

Jaká je historie společnosti Mango?

Společnost Mango založili bratři Isak a Nachman Andicovi, tureckými imigranty, kteří přijeli do Španělska když jim bylo 14 let. Dnes patří mezi nejbohatší lidi ve Španělsku.

Mango má v současné době ve světě více než 2730 obchodů, firma expandovala nejen do Evropy, ale i Číny, Austrálie, Spojených států. Největší prodejny naleznete ve Vídni, Londýně, Los Angeles a v Paříži. Nabízí velmi trendy a mladistvé módní kolekce. Výrobci rozlišují módní trendy podle země, kde je prodávají. Jiné kousky naleznete u nás a jiné v Turecku.

Co v kolekci Mango najdete?

Kolekce Mango obsahuje jak nejžhavější módní trendy, tak stálice, které nemohou chybět v šatníku žádné ženy. Navíc si v prodejnách můžete za výhodné ceny pořídit parfémy, obuv, pásky, sluneční brýle, bižuterii nebo věci z outletu. Mango se řadí ke značkám s příznivou cenou. Oblečení se řadí do tří kategorií – Masculine & Feminine, Check it out a The morning after. Nadchnou vás večerní šaty, ale i svetry a řada módních doplňků.  Velmi oblíbené jsou například Jeansy Mango, které mají perfektní střih. Nechybí kolekce spodního prádla, plavek či osušek.

large_img_694550

Kdo je módní tváří Mango?

Světově známé hvězdy se velmi rády nechávají fotit pro Mango. Sestry Penelope a Monica Cruz navrhly pro Mango svojí vlastní módní řadu pod názvem Penelope. S Mangem spolupracujeovala také topmodelka Claudie Schiffer, Eva Herzigová, Christy Turlington nebo Naomi Campbell a dále Mila Jovovich či Karolína Kurková.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment