Nebankovní půjčky ještě dnes

Půjčit si peníze už dávno neznamená, že budete stát fronty v bankách a čekat na nejistý výsledek. Naopak i nebankovní půjčky jsou dnes stejně výhodné, ale získáte je jen tím, že si je sjednáte online. Nebankovní půjčky on-line jsou vypláceny do 15 minut od schválení žádosti o půjčku.

Nebankovní půjčky

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv

Půjčíte-li si peníze za pomoci rychlé půjčky, není nutné uvádět, na co peníze použijete. Podmínkou je mít platný OP, vlastní účet, funkční telefon, být občanem ČR. Rychlá nebankovní půjčka vám umožní půjčit si za pár minut až 15 000 Kč na novou pračku či kožich nebo na vánoční dárky. Noví žadatelé si mohou půjčit 5 000 Kč bez úroku a bez poplatku. Vrátíte jen tolik, kolik jste si půjčili.

Je možné si půjčit bez poplatku předem a složité administrativy.  Nebankovní půjčky online mají nevýhodu v poměrně vysokých sazbách RPSN, které je v tomto případě velmi zavádějící, protože jde o krátkodobé půjčky se splatností maximálně pár dní. RPSN tak může být v řádech stovek procent.

Společnosti poskytující krátkodobé půjčky mají zpravidla účty ve více českých bankách, aby uspokojily potřeby zákazníků, co se týče rychlosti vyplacení půjčky. Díky tomu je možno odeslat verifikační platbu na účet ve stejné bance a vyřízení půjčky tak bude otázka minut. Ze stejného účtu vám pak bude odeslána vyplacená půjčka. Nebankovní půjčky bez doložení příjmů jsou určeny všem žadatelům, které pravidelný příjem mají, ale nechtějí si běhat pro potvrzení, pokud potřebují půjčit ihned. Půjčky nejsou určeny žadatelům, kteří jsou nezaměstnaní, v exekuci nebo uvažují o insolvenci. Nepotřebujete mít ručitele nebo zástavu nemovitosti. Půjčky jsou velmi spolehlivé, flexibilní a lze je využívat opakovaně. Je možno mít pouze jednu aktivní půjčku najednou. Společnosti vás tak chrání před přílišným zadlužením.

 

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment