Pozor na džíny!

Nevíte, co si vzít dneska na sebe. Předpověď nejednoznačná, vaše programová náplň více než pestrá:

Ráno s dětmi do školky a do školy, pak pár pracovních schůzek, odpoledne se stavit za babičkou, odvézt děti na kroužky, nakoupit, zkontrolovat řemeslníky na chatě, večeře a než manžel uspí děti, juknout na e-maily. A snad to večer konečně vyjde na to kino s kamarádkou. Takže jeansy, blůza, sáčko a lodičky, s sebou radši tričko a tenisky na řízení. Večer se uvidý…

wobenzym

 

Ale pozor, dámy! Pokud se přes den opravdu oteplí a pak sprchne, vaše emoce vás při výčtu denních činností viz výše dohřejí, byl by zázrak, kdybyste se trochu nezapotily. A to všude. Sexy a jindy tak praktické džínové odění v tomto ohledu ale až tak vhodné opravdu není. Ty z nás, které už jsou ve válečném stavu v dávno rozpoutaném boji s mykózami vědí přesně, o co tady jde.

Chronický stav mykotického vaginálního onemocnění vyžaduje extrémní pozornost na jakékoli oslabující podněty pro potenciální napadení oslabené lokální imunity v naší intimní zóně. Prochladnutí, přehřátí, koupele, sex s novým partnerem, stres nebo nedejbože kombinace všeho, což se zjara stane velmi snadno, a je vymalováno! Další antimykotika, trapnost, dočasný celibát, bolest, svědění atd…

Zdevastovaným sliznicím intimních ženských partií ale lze relativně snadno pomoct! Přes dvě třetiny žen, které absolvují podpůrnou enzymovou terapii (2x denně 8 dražé Wobenzymu), která obnoví imunitní reakce organismu přirozenou cestou a dlouhodobě, se mykóz zbaví úplně a zbylá třetina zaznamená významné zlepšení (asi poloviční četnost, méně zatěžující příznaky a mnohem kratší průběh).

Pokud jste v akutní fázi, doberte určitě v souladu s vaším gynekologem antimykotika, dejte se na cestu enzymoterapie a pak taky zkuste být v teplých dnech s oblečením trochu nápaditější!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Pozor na džíny!”

Leave a Comment