Posílejte balíky i do zahraničí

V současné době se stále více rozvíjí mezinárodní obchod, firmy mezi sebou zkrátka začali více obchodovat a vzájemné spolupracovat. Vzrostly tedy i požadavky na mezinárodní přepravu zásilek. Emons Spedice to moc dobře ví, proto se snaží nabízet opravdu profesionální a maximálně spolehlivé služby v oblasti spedice. Jestliže tedy potřebujete uskutečnit nějaké mezinárodní obchody, tak neváhejte využít služby právě této společnosti, pro kterou je spedice každodenním chlebem. Vaše balíky bude možné doručit zkrátka kamkoliv, a to bez jediného zaváhání.

Emons-LKW-Severinsb

Spolupráce jsou základem

Kvalitní spedice závisí především na tom, s kolika zahraničními přepravními společnostmi daná firma spolupracuje. Emons Spedice má navázané spolupráce po celém světě, a to se samými spolehlivými přepravci, kterým se opravdu nemusíte bát svěřit své balíky. Díky těmto četným partnerstvím je možné posílat Vaše balíky kamkoliv po světě, a to hned několika způsoby, které je možné samozřejmě kombinovat, zkrátka podle potřeby.

  • Kamionová přeprava – přeprava po silniční síti prostřednictvím moderních kamionů, které pojmou všechny Vaše balíky
  • Letecká přeprava – přeprava typická zejména pro vzdálenější cesty, vhodné při využívání expresních služeb, kdy je rychlost primárním požadavkem
  • Námořní přeprava – přeprava po moři je pomalejší variantou, avšak výhodou je možnost přepravy i několikatunových kontejnerů

emons-luftfracht-02

Samé výhody

Spedice je, jak sami vidíte, promyšlená do posledního detailu. Mimo jiné Vás také potěší příjemně nízké ceny, které nebudou takovým zásahem do firemního rozpočtu. Další velikou výhodou je i klientské pohodlí, vše budete moci zařizovat z pohodlí své firmy či kanceláře, stačí objednat služby online a nechat vyzvednout své balíky kurýrem, který přijede kamkoliv se Vám to bude hodit.

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment