Chcete se držet nejnovějších trendů v oblékání? Zkuste zvířecí trička

V posledních letech se staly velice populárními trička s všemožnými potisky. Ať už jde o hlášky či postavy z populárních seriálů, meme či různé slovní hříčky, vidět je můžeme takřka na každém rohu. A prakticky jedinou možností k odlišení se je volba barevné varianty. Co když ale chcete být originální v jakékoliv barvě?

Trička s potiskem jsou super dárek

Pak vyzkoušejte kvalitní trička s potisky zvířat. Ty jsou často vystylizovaná do stylu tribal či do různých vtipných kreací. Populární jsou zejména nebezpečná zvířata, jako jsou všemožní hadi, psi či vlci. U něžného pohlaví je situace trošku odlišná. Slečny a paní mají preferují kočky, pumy a jiné kočkovité šelmy.

Vzhledem k nepřebernému množství společností, které originální trička prodávají, logicky vyvstává otázka: čím se od sebe liší různá trička s potiskem? Nejčastěji jde o kvalitu potisku, který často nevydrží ani jedno vyprání nebo nešetrnější zacházení. Je proto důležité si vybírat trička s kvalitními potisky, jako je například toto s krysaříkem.

Neméně důležitým parametrem u trička s potiskem je i gramáž bavlny, z něhož je vyrobeno, případně složení materiálů. Prodejci často šetří právě na nich – bavlnu míchají s umělými vlákny, zejména polyesterem. V takových tričkách se budete cítit méně příjemně, budete se neúměrně více potit a tričko nebude ani tak příjemné na omak.

Pokud se vyvarujete nákupu nekvalitních triček, poslouží vám originální trička dlouhá léta. Stačí k tomu dodržovat pár zásad, jako je praní naruby a na 40 stupňů Celsia. A zvířecí trička vám zajistí, že půjde rovněž o neotřelý design, který bude moderní ještě dlouho dopředu, a s nímž zaujmete všude, kam se vydáte.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment