Těhotenství neznamená ztratit v módě sama sebe

Většiny žen se dotýká téma těhotenství, ke kterému přirozeně patří i nejen přípravy na porod, na miminko, ale vytváření podmínek pro jeho plynulý průběh. Každá budoucí maminka, by se měla cítit nejen dobře, ale i spokojeně a k tomuto problému se vztahuje i oblečení, které v době očekávání nosí.

Těhotenská móda do průmyslu oděvnictví patří odjakživa. Samotné švadleny už v dobách minulých šily pro budoucí maminky nejednu šatovou soupravu za druhou. V dnešní době se ke švadlenám už tolik obracet nemusíme, těhotenské oblečení je k dispozici nejen v obchodních domech, ale i na internetu.

Pro budoucí maminky seženeme nyní téměř vše. Od těhotenského spodního prádla, plavek, punčoch, pyžam, nočních košilí , legín, kalhot, šatů, halenek, svetrů, mikin, po bundičky i saka. Výjimku netvoří ani erotické prádlo pro těhotné či domácí pohodlné oděvy, jako jsou tepláky či trika.

Dnešní těhotenská móda již není nuda

Před koupí každého kusu by měla každá maminka uvažovat nad třema faktory jako jsou pohodlnost, užitečnost a držení svého stylu a vkusu.

U pohodlnosti se nemusíme rozmýšlet co obnáší.  Dbát by jsme měli na to, aby nás oděv nikde netlačil ani za pár měsíců, když nejen bříško povyroste. Také na materiál, který by měl být lehký a prodyšný. Není nic horšího, než když se budoucí maminka potí v hrubém a těsném oblečení. Také je k dostání pohodlné těhotenské oblečení z ekologického bambusu, které šetří naši přírodu.

V případě užitečnosti uvažujeme nad tím, zda oděv využijeme během celého těhotenství vícekrát, případně, zda nám poslouží do těhotenství dalšího s jiným dítětem.

Když už se maminka rozhodne nějaké těhotenské oblečení pořídit nemusí se bát, že se vzdá svého stylu a vkusu. Dnešní trh toho totiž hodně nabízí. Můžeme si zakoupit krásné elegantní šaty na společenskou událost i letní bavlněné  vhodné k vodě.  Kalhoty si nemusíme pořídit jen všední černé , ale i módní roztrhané džíny. Taktéž halenky jsou dostupné v mnoha barvách a střizích a v neposlední řadě je tady velký BOOM s veselými triky s tematickými nápisy jako jsou např. It´s girl! It´s boy!

Stačí se podívat do svého šatníku na oblíbené kousky oblečení, do kterých se jako těhotná nevlezete. Otevřít požadované stránky na internetu, kde se nabízí těhotenské oblečení a hledat podobné kousky jako jsou ty vaše oblíbené.

A pokud si myslíte, že se nic vašemu originálu, který jste nosila jako netěhotná nepodobá nesmutněte! S těhotenstvím se nemusí nikdy měnit vaše doplňky.  Oblíbené šátky, šály, čepice, kabelky, tašky , bižuterie i boty v případě, že vám neotékají nohy vás udrží stále na stejné vlně jako v době před očekáváním.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Zena.cz

MetSo.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment