Chybí vám pár tisíc na dovolenou? Půjčte si!

Celý rok pilně počítáte a svému soukromému hospodaření vedete vlastní Má dáti a Dal. A těšíte se, jak se za svoje snažení odměníte. V rozpočtu se vám totiž při pečlivé evidenci domácích příjmů a výdajů podařilo i něco ušetřit. A právě tyhle volné prostředky jste chtěli vydat na zaslouženou dovolenou.

Ferratum půjčka
Ferratum půjčka

Jenomže se přesto vloudila chyba a vás potkaly nenadálé výlohy, do nichž jste museli investovat. Je teď potřeba se dovolené zříci na oltář nepojízdného auta nebo rozbité televize? Naštěstí existuje ještě jiná možnost v podobě půjčky.

zeny vám půjčí i drobnou částku v podobě pěti set korun. Horní hranici představuje suma 10 000 Kč, která je určena pro stálé klienty. Pokud si žádáte poprvé, maximum jsou 3 000 Kč. Proto, že si půjčujete menší obnos, se jim někdy také říká mikropůjčka. Jedná se o úvěr krátkodobý, jelikož je doba splácení nejvýše čtyřicet pět dnů.

Schvalovací proces jsme maximálně zkrátili, takže o jeho výsledku se dozvíte během deseti minut. Ferratum půjčka znamená tedy ideální řešení tehdy, když náhle potřebujete finanční rezervu. Proto dostala též přídomek expresní. Urychlení je možné i díky tomu, že k získání nebudete potřebovat žádné doklady.

A jaký je tedy postup? Ke sjednání vám stačí pouze mobilní telefon. Dostanete na něj totiž zprávu s vyrozuměním. Pokud bude kladné, odpovíte na ni, čímž dáte najevo souhlas s obchodními podmínkami, takže poskytnutí už nic bránit nebude. Tzv. SMS půjčka bez 1 Kč současně i znamená, že v rámci podmínek po vás nehodláme požadovat potvrzení příjmu a nepotřebujete ani ručitele. A nebudeme se ani zajímat o její účel. Na co finance využijete, to je ryze na vás. Získáte je v první řadě klasickou cestou převodem, takové řešení je i nejrychlejší. Pokud ale bankovní účet nemáte, zadejte si požadavek na odeslání poštovní poukázkou. Nezbytná doba se ale může prodloužit, nejdéle byste však měli čekat čtyři pracovní dny.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment