DRFG investiční skupina není známá jen dluhopisy

 

DRFG investiční skupina není známa jen díky tomu, že vydala své dluhopisy. Podnikatel David Rusňák, který je majitel firmy, je také sponzorem brněnského hokeje. Chystá novou podobu DRFG Arény a rád by investoval i do brněnského výstaviště. Sponzorem brněnského hokeje bude po tři sezóny. Firma vznikla v roce 2011 a čtyři písmena znamenají David Rusňák Family Group.

DRFG a investice

Firma se vyznačuje investicemi do nemovitostí, energetiky, zdravotnictví, financí, ale i do telekomunikací, kde plánuje expandovat jako poskytovatel telekomunikačních služeb. Známé investice jsou například postavení teplárny na biomasu ve Šternberku, nákupy nemovitostí v podobě komerčních prostor.

Jedním z cílů společnosti je budování lékárenského řetězce. Chce se stát trojkou na trhu v tomto oboru. Do sítě lékáren s projektem Na zdraví investuje minimálně 300 milionů. Firma podporuje i mladé talentované lidi, za pomoci projektu UNIFER. Již v roce 2013 koupila společnost zakázkové krejčovství Galard, ale od té doby řeší násobně větší investiční projekty.

V současné době tvoří skupinu DRFG stovky zaměstnanců, jejím majitelem je David Rusňák, který vyhledává nové investiční příležitosti a pomáhá tak společnosti obrovským tempem růst a zvyšovat její obraty. DRFG zkušenosti s nákupem nemovitostí, rozvojem v oblasti telekomunikací, nákupem zemědělské půdy za účelem pronájmu a další. Tyto aktivity mají za důsledek znásobení spravovaného majetku až tři miliardy.

drfg

Firma doposud investovala do svých projektů více než tři miliardy korun a neustále hledá nové investiční příležitosti. Řadu projektů prodává nebo naopak rozvíjí v kvalitní služby. Jedním z plánovaných projektů v nejbližší budoucnosti je stát se předním poskytovatelem internetu na jižní Moravě. Existuje mnoho malých společností a trh je značně roztříštěný. DRFG jej chce sjednotit.

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment