Let balonem, poznáte krásy naší země

Bojíte se létat? Zkuste let balonem, možná váš strach z výšek překonáte. A pokud strach nemáte, o důvod více, proč tento zážitek vyzkoušet. Česká republika je zemí neskutečně malebnou a rozmanitou. Louky, pole, hory, lesy, rybníky, řeky, přehrady, skaliska, města, vesnice i historické památky, to vše můžete spatřit díky letu balonem z ptačí perspektivy a kochat se hodinu či déle krásnou krajinou.

Atraktivní lokality pro balonové létání

Let balonem vás dostane nad turisticky oblíbená místa, uvidíte atraktivní památky, města i přírodu, bude se vám tajit dech a uvidíte, že z výšky je naše země ještě krásnější. Může se vám dokonce poštěstit proletět se nad svým vlastním domem. K nejoblíbenějším oblastem, nad kterými se lety balonem pořádají, patří Křivoklátsko, Berounsko, Posázaví, Pálava, Český Ráj, Kokořínsko a okolí větších měst.

Let balonem
Let balonem

Let balonem jako dárek?

Pravdou je, že let balonem se ve většině případů kupuje jako dárek. Na ebalon.cz je neustále aktualizovaná nabídka letů, a to celoročně. Můžete si dokonce nastavit zasílání sms zpráv o nových plánovaných akcích. Je to výborná forma, jak potěšit někoho blízkého či jak oslavit výročí. V koši horkovzdušných balonů se dokonce pořádají svatební obřady!

Stručný průběh letu balonem

Jakmile se dostavíte na místo, odkud se poletí, seznámíte se s trochou té teorie a bezpečnostními otázkami. Během toho můžete pozorovat, jak se váš balon plní horkým vzduchem a brzy už bude připraven ke vzlétnutí. Pokocháte se krajinou z výšky 800 metrů, postupně klesnete přibližně do 200 metrů a v závěru se prolétnete nad vrcholky stromů. Po přistání následuje přípitek a obdržíte i pamětní list.

Let balonem je prožitek, na který se nezapomíná. Možná si jej budete chtít brzy zopakovat znovu. Když zážitek tohoto druhu, tak jedině s profesionály. Díky ebalon.cz si můžete vychutnat let v jednom z nejmodernějších typů horkovzdušných balonů v Evropě, vhodný je i pro větší skupinky lidí.

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Let balonem, poznáte krásy naší země”

  1. […] vás seznámí ihned po příchodu na místo, odkud se bude vzlétat. Mezitím se váš balon naplní horkým vzduchem, nastoupíte do koše a můžete vystoupat do výšky. V závěru […]

Leave a Comment