Fascinující Praha – tipy na zajímavá místa i levné ubytování

Máme to obrovské štěstí, že naším hlavním městem je Praha – historický skvost celé Evropy. Možná jste zde byli naposledy jako děti na školním výletě. Vězte, že se hodně změnila a nabízí řadu nových zážitků. Pojeďte si užít fascinující výlet!

Praha a její nejen historická krása

Když do Prahy, tak určitě za památkami, které ji závidí celý svět. Turisté žasnou nad krásou Staroměstského náměstí, katedrály sv. Víta i Karlova mostu, hojně navštěvovaná jsou také malebná Malá Strana, jedna z nejstarších a nejhezčích částí Prahy, Vyšehrad s jeho mystickými kameny (více o nich zde) a mnoho dalších historických skvostů.

Kromě nich naše hlavní město nabízí i řadu záhadných míst, galerií, muzeí anebo adrenalinových zážitků. Populární je bobová dráha nebo aquaparky. Každý si zkrátka přijde na své a pravděpodobně ale bude řešit jeden problém. Pokud si myslíte, že vám na návštěvu bude stačit jeden den, jste na omylu. A právě tento omyl vám výlet znepříjemní – dostanete se totiž do časového presu a nebudete si moci atmosféru hlavního města dostatečně vychutnat. Že nechcete přespat, protože si myslíte, že ubytování přijde draho? Další omyl, který vás ale potěší.

Strategické místo a komfortní varianty

To, že si přespání v komfortu v Praze může dopřát každý turista, dokazuje multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nachází se na strategickém místě – v klidné lokalitě Praha 10, odkud je to do centra cca 15 minut metrem. Stanice je jen kousek od Rezidence. Můžete si vybrat z několika druhů ubytování Praha.

Pokud hledáte nejnižší cenu, zvolíte hostel. Pokoje jsou zařízeny účelně a řešeny buňkovým systém, tj. dva sousední pokoje mají společné sociální zařízení. Vybrat si můžete také penzion Praha, a pokud máte rádi vysoký komfort, nejvíce se vám budou zamlouvat prostorné apartmány. Rezervaci ubytování provedete snadno online – udělejte to s dostatečným předstihem! Tak kdy vyrazíte za pražskou krásou vy?

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment