Franšízy jako podnikatelské příležitosti. Pro jakou se rozhodnete?

Rozjet podnikání nikdy nebylo jednodušší. Pokud přemýšlíte nad tím, že se vrhnete do podnikatelského světa, zvažte, jestli to nezkusíte s franšízami. V současné době je franšízové podnikání obrovským hitem, čemuž se nemůžeme divit. Jedná se o podnikání, které s sebou nese menší riziko než běžné podnikání, které zakládáte takzvaně od nuly. Když začnete spolupracovat s franšízou, nebudete se muset bát o nedostatek zákazníků nebo o to, že v konkurenčním boji neobstojíte. Franšízy již mají své klienty, mají zkušenosti a budoucnost. Otázkou je, jakou franšízu si vybrat.

Jelikož je franšízové podnikání obrovským hitem, podnikají takto mnohé české i zahraniční firmy. Výběr je tedy opravdu velký. Většinou se lidé rozhodují na základě toho, jak drahá je potřebná licence. Mnozí se rozhodují dle měsíčního výdělku, jiní se rozhodují podle minulosti firmy, díky které poznají, jestli má firma slibnou budoucnost či nikoliv.

Obecně platí, že zahraniční franšízy jsou dražší, ale rozšířenější, české franšízy však také mají něco do sebe. Pokud se budete rozmýšlet mezi českou a zahraniční franšízou, zvolte českou. Je to větší výzva!

Pro jakou firmu se rozhodnout?

Jak již bylo zmíněno, vybírat si dnes můžete z mnoha zajímavých franšíz. V současné době je oblíbená zejména franšíza Extéria Market, což je podnik patřící mezi přední společnosti v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. V současné době se firma pyšní skoro pěti tisíci klienty a na českém a slovenském trhu má již 25 franšíz. Stále se rozrůstá do dalších měst, má obrovskou budoucnost, proto není důvod, proč nespolupracovat právě s touto franšízou.

Proč podnikat s firmou Extéria Market?

  • produkt firmy se snadno prodává, musí ho mít každý a je ze zákona povinný
  • nemusíte se starat o kontakty, diář bude i tak naplněn k prasknutí
  • počáteční investice se rychle vrátí, už do roka je možné pobírat sto tisíc co měsíc
  • firma rychle roste, během sedmi let se ve dvou zemích vyskytuje 25 poboček
Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment