Kde se ubytovat v Nízkých Tatrách?

Slovensko je krásná země a pro Čechy se jedná o nejbližší zahraniční dovolenou, která svými kouzelnými horami zaujme na první pohled. Právě zde najdete mnoho nádherných míst, která stojí za prozkoumání a za navštívení, jedním z takových míst jsou i Nízké Tatry.

Nízké Tatry kdekdo najde na mapě, bohužel jen málokdo je skutečně navštívil. Pokud jste doposud Nízké Tatry nenavštívili, je načase dohnat resty. Nízké Tatry nabízejí mnoho možností, jak zde strávit volný čas. Navíc jsou blízko hranic z ČR a cestování autem nezabere tolik času.

Jedná se o krásné pohoří ležící na Slovensku, jejímž nejvyšším vrcholem je Ďumbier. Tento vrchol měří přes dva tisíce metrů a je hlavní turistickou atrakcí. Samozřejmě vrchol Ďumbier není jedinou horou, na kterou můžete vystoupat. Nabízí se například i Orlová či Chopok.

Doporučujeme Vám se v Nízkých Tatrách raději ubytovat min. na prodloužený víkend, ať si užijete jejich krásu.

Kde se ubytovat?

Jelikož se do Nízkých Tater dnes a denně sjíždí množství turistů, o ubytování zde není nouze. Velice oblíbený je Hotel Srdiečko, který je hojně navštěvovaný hlavně během zimy. Hotel se totiž nachází pod Chopokem, který je v zimě velice populární. Upozorňujeme, že je třeba si rezervovat pokoje dopředu, protože během lyžařské sezony se o ubytování lyžaři doslova perou.

Kromě zmiňovaného hotelu doporučujeme i Hotel Rotunda Chopok nebo Hotel Tri studničky.  Hotel Rotunda se nachází na hřebeni pod Chopkem ve výšce 2 004 m. n m.  s nádherným výhledem. Hotel Tri studničky se nachází v turistickém a lyžařském centru Zahrádky v Demänovské dolině

Obraťte se na cestovní kancelář

Samozřejmě v případě, že si nebudete vědět rady, se můžete obrátit na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která Vám zajistí ubytování nejen v Nízkých Tatrách, ale i v jiných koutech Slovenska či v Maďarsku.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment