Kam pro pečlivě ušité autopotahy?

Nemůžete se dočkat, až v létě vycestujete za lákavými turistickými cíli? K pohodlnému cestování poslouží kvalitní autopotahy od společnosti Vopi.

Kvalitní autopotahy od Vopi

Vybírat můžete ze dvou typů autopotahů, a to mezi univerzálními a autopotahy na míru. Společnost Vopi při výrobě autopotahů dbá, jak na pohodlí řidičů, tak jejich spolujezdců. Pro dlouhé cestování jsou doporučeny masážní autopotahy. V zimním chladném počasí řidiči uvítají vyhřívané autopotahy. Právě ty totiž zahřejí ve chvíli, kdy Vámi klepe zima. U autopotahů šitých na míru lze vybírat z více než padesáti materiálů a barevných variant látek autopotahů. Autopotahy na míru můžete vybírat pomocí speciálního konfigurátoru. Stačí mít představu o tom, pro jakou značku a model vozidla autopotah chcete pořídit a přání po kvalitních autopotazích na míru bude splněno. Samozřejmě také výběr materiálu a barevného provedení záleží pouze na Vás.

Autopotahy na míru jedině od Vopi

Autopotahy na míru jsou vyrobeny ve většině případů celolánové. Jejich obrovskou výhodou je, že skvěle kopírují tvar sedadel vozu. Autopotahy jsou podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou tak, aby mohly nabídnout co nejpohodlnější sezení. Těšit se můžete také na velmi snadnou údržbu autopotahů. Pro univerzální autopotahy od Vopi, které najdete zde www.vopi.cz/univerzalni-autopotahy/, je typický kvalitní materiál. Samozřejmostí je pečlivé ušití. Tento typ autopotahů lze umístit také do vozů s bočními airbagy. Rovněž univerzální autopotahy lze vybírat z pestré palety barev a materiálů. Autopotahy od Vopi si zamiluje pro jejich originálnost, příznivou cenu i vysokou kvalitu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment