Kožené peněženky pro muže

Pánské kožené peněženky sice necílí na vzhled tolik jako peněženky dámské, přesto se někdy může vybrání správné pánské peněženky zdát jako velká věda. Peněženka je předmětem denní potřeby, měla by proto být kvalitní a odrážet všechny vaše potřeby.

Elegance a styl

Kožené pánské peněženky se vyznačují střídmým, ale přesto vysoce elegantním vzhledem. Bývají jednobarevné a nejčastěji tmavé barvy. Potisky jsou u pánských kožených peněženek spíše výjimkou, a když se s nimi setkáte, jedná se o retro vzhled. Správného vzhledu se spíše dosahuje použitím jemné textury či našitím proužků nebo prošití kontrastní nití.

Praktičnost

Pro sportovní duše se nejvíce hodí peněženky se zapínáním na zip. Jsou uzpůsobené tak, aby se vám ani při velké zátěži z peněženky věci nepoztrácely. Navíc dokáží cennosti v peněžence ochránit před mírnou nepřízní počasí. Méně dobrodružným povahám bude stačit peněženka uzavíratelná přezkou s patentkou či magnetem. Případně jsou i peněženky úplně bez přezky, které při běžném nošení stejně zaručují, že vám z peněženky nic nevypadne. Další aspekt praktičnosti u pánských peněženek spočívá ve velkém počtu vnitřních kapes – najdete v nich kapsy na karty i doklady, mincovník, několik přihrádek na bankovky či účtenky a pár kapes na drobné cennosti. A to nejlepší? Pánské kožené peněženky jsou tak malé, že se vám pohodlně budou vejít do kapsy.

Kvalitní materiál

Kůže je jako materiál na pánské peněženky nejvhodnější. Vyznačuje se mnoha vynikajícími vlastnostmi. Jedná se o velmi odolný materiál, při běžném používání vám tedy vydrží roky beze známek opotřebení. Dále je kůže velmi estetická a snadno se zbavuje nečistost. Ačkoliv se tedy jedná o jeden z dražších materiálů, rozhodně se vyplatí do něj investovat, neboť se vám tyto peníze velmi brzy vrátí.

Pánské kožené peněženky podléhají trendům stejně jako ostatní věci. Jedná se však o věc denní potřeby, se kterou budete neustále přicházet do styku. Proto spíše než o vzhledu je výběr o tom, jestli jste se svou peněženkou dostatečně spokojeni. Moderní svět je plný možností, jistě tedy najdete takovou peněženku, která vám bude naprosto vyhovovat.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment