Samoobslužné automyčky se postarají o důkladnou očistu Vašeho vozu

Rozšiřujete nabídku služeb ve Vašem pneuservise a rádi byste poskytly komplexní služby? Vaši zákazníci jistě uvítají možnost mytí motorových vozidel v samoobslužné automyčce.

Kde najdete nejčastěji automyčky BKF CarWash?

Tu nejlepší mycí péči mohou řidiči svým motorovým vozům poskytnout díky modulárním mycím boxům automyček BKF CarWash. Bezkontaktní automyčkybyly navrženy pro lokality s nízkou až střední intenzitou mytí. Jsou tedy hojně vyhledávány především v menších až středně velkých obcích. Jako doplňková služba bývají využívány u stanic technické kontroly, čerpacích stanic i výše zmíněných pneuservisů. Často se s nimi můžete setkat také u venkovských provozoven. Bezkontaktní myčky získávají na čím dál větší oblibě. Kdo se rozhodne pro automyčku BKF CarWash, sází na jistotu, že dostane skutečně kvalitně odvedenou službu. Mycí modulární boxy značky BKF CarWash jsou plně vybaveny ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu společnosti BKF.

Výhody samoobslužné automyčky

Automyčky společnosti BKF CarWash disponují šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu. Více informací o jednotlivých mycích programech se dočtete zde bkfcarwash.cz. Další výhody plynou z využívání bonusových programů, které pro řidiče společnost BKF CarWash připravila. Jednou z nich je především možnost bezhotovostní platby za použité služby. Zatímco v západní části Evropy je tato služba již naprostou samozřejmostí, u nás se ještě stále najdou samoobslužné automyčky, které fungují na principu vhození mince. Společnost BKF CarWash se snaží jít ruku v ruce s moderními trendy a podporuje platbu kartou. Oblíbený je také BKF věrnostní program, který umožňuje mimo jiné také dobití BKF karty snadno a rychle přes webový prohlížeč na internetových stránkách. Tento věrnostní program je určen především pro majitele služebních vozidel.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment