Kvalitní projekty domů jsou základem úspěšné realizace

Mít vlastní dům je snem mnoha lidí. Hodláte jej přeměnit ve skutečnost? Pak byste měli mít představu, jak váš nový příbytek bude vypadat. Tuto představu pak společně s projektantem převedete na papír a můžete začít s realizací. Projekty domů mohou být typové nebo individuální: první zmíněné vybíráte z katalogu, druhé vznikají výhradně z vašich představ.

Nechte si projekt poupravit na míru

I katalogové projekty domů se dají různě poupravovat, aby co nejvíce sedly budoucím obyvatelům. Větší či menší změny projektant zakomponuje do již vytvořeného a ozkoušeného projektu, čímž vznikne originální podob této stavby. Rádi byste garáž nebo balkon navíc? Chcete pozměnit umístění dveří či oken? Líbila by se vám kuchyňská linka na opačné straně místnosti? Nemusí to být problém.

Zvolte zavedenou projekční kancelář

U projekční kanceláře Prozi.cz, která na trhu působí 15 let, máte záruku profesionálního jednání a otevřenosti vašim nápadům. Vytváří projekty domů na míru a na výběr je i z těch katalogových. Nechybí ani dřevostavby a nízkoenergetické domy.

Co nejnižší energetická náročnost

Trend spojení komfortního bydlení s co nejnižšími náklady na provoz je jasně patrný. I kdyby to znamenalo do začátku vyšší investici, mnoho lidí požaduje nízkoenergetické bydlení nebo alespoň bydlení úsporné. Aby stavba splnila standard „nízkoenergetická“, je zde řada kritérií. Ještě přísnější a složitější je to pak s domy pasivními. Kancelář Prozi tedy počítá ve své nabídce i s projekty domů nízkoenergetických. K nejoblíbenějším dnes patří bungalovy.

Oblíbené bungalovy

Mezi projekty domů u Prozi.cz tvoří bungalovy vysoké procento. Tyto přízemní domky jsou dnes velmi populární, zejména u mladých lidí zakládajících rodinu nebo starších párů, kterým již děti odrostly. Vhodné jsou téměř pro každého, lze je samozřejmě také individuálně přizpůsobit. Počet místností a jejich členění jsou variabilní. A nemusíte stále běhat do patra a zase domů má své výhody. Navíc absence patra je výhodná, i co se týče vytápění domu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

2 Thoughts to “Kvalitní projekty domů jsou základem úspěšné realizace”

  1. […] docílit nízkoenergetičnosti? Roli hraje projekt domu, správné materiály a precizní realizace. V první řadě je důležitá už orientace domu na […]

  2. […] při realizaci vlastního bydlení ušetřit co nejvíce? Pomůže vám typový projekt rodinného domu, za který zaplatíte méně, než u individuálně tvořeného projektu. Můžete-li si stavbu […]

Leave a Comment