Let balónem, hodina nabitá zážitky

Vznášet se tiše nad střechami domů, klikatými ulicemi měst, šumící řekou i třpytící se hladinou rybníků? Let balónem má pro vás více než hodinovou vzdušnou plavbu. Uvidíte nevšední krásu v místech, kde vládne klid a harmonie. Společníkem vám bude jen jemný vánek a sluneční paprsky. Romantika na vás čeká v balonovém koši.

Let balónem Praha, nový pohled na metropoli

Kdo si chce dopřát chvíle klidu, romantiky a harmonie, může se nechat unášet větrem ve výšinách. Let balónem Praha vás vezme nad rušná náměstí i poutavou scenérii pražského předměstí. Vystoupáte daleko od ruchu ulic a každodenního nepříjemného shonu. Najednou nebude nic než vy, jemné sluneční paprsky a krása mlhavého horizontu před vámi. Přivřete oči. Umíte si představit to jemné brnění úžasu a příjemného vzrušení? Teď oči otevřete a zjistěte, jak snadné je let balonem objednat. Už brzy si prohlédnete Prahu z úplně nového místa. Místa, kam se může vypravit je hrstka vyvolených vzduchoplavců.

Cena letu balónem

Jaká je cena letu balónem? Je to víc než lístek do kina, ale méně, než byste dali za pár nových kousků do vašeho šatníku. Proto si dopřejte pohlazení na duši, krásným letem naplněným výhledy na romantická zákoutí a perly z blízké krajiny.

Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem

Trápit se nad tím, jestli máte koupit nový mobilní telefon nebo fotoaparát? Přemýšlet, jestli vyberete šperk, který se bude líbit? Zkoušet odhadnout správnou velikost oblečení? Máme pro vás mnohem lepší tip. Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem. Zaručeně se strefíte do vkusu obdarovaného a předáváte mnohem víc než další věc do skříně. Předáváte hodinu plnou nezapomenutelných dojmů a prožitků. Minutu za minutou tichého úžasu a obdivu zvlněné krajiny pod vámi.

Už jste si objednali letenku na let balónem?

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment