Nábytek z masivu jsem si přála já i můj muž

Když jsme si s mužem zařizovali své první společné bydlení, museli jsme nejdříve sladit naše dvě dosti odlišné povahy a s tím spojený odlišný vkus, který v každém z nás rozhodně nelze zapřít. Tudíž jsme společně strávili pár bezesných nocí nad různými druhy nábytku a snažili se vybrat takový, který by byl našim tužbám, co možná nejvíce podobný. Nakonec ovšem vyhrála jasná volba, kterou jsme měli v hlavě již od začátku a kterou byl bezprostřední a krásný nábytek z masivu, pro který má kupodivu oba dva stejnou slabost. Slovo dalo slovo a první konferenční stolek z masivu stál v našem snovém obývacím pokoji a byl skutečně krásný. Česká práce na tomto stolku z něj doslova tryskala. 

Nábytek z masivu je okouzlující

Nejedna má kamarádka mi potvrdila, že nábytek z masivu dělá z jejich domácnosti útulný prostor, do kterého se každý den velmi rádi vrací. Jelikož s manželem hodně cestujeme, doma nás lze zastihnout skutečně pouze výjimečně. To ovšem nic nemění na tom, že pokaždé, když překročíme práh našich dveří, nechceme se cítit slastně. Nábytek z masivu našemu domu tak konečně vdechl ten skutečný život a dokonce nás i donutil se lehce zklidnit a trávit čas nejen na cestách, v práci či u známých, ba dokonce i doma. Když se tedy nyní řekne nábytek z masivu, představím si relaxační hudbu, náš úžasný gauč v obývacím pokoji, něco dobrého k jídlu a samozřejmě mého muže po mém boku a v neposlední řadě útulný domov, do kterého se vždy budu ráda vracet. 

Investice do nábytku, který má budoucnost

Investice do nábytku se rozhodně vyplatí. Je totiž třeba počítat zejména s tím, že nábytek s námi doma bude trávit třeba 10 popřípadě dokonce i 20 let. Pokud bychom ho tedy měli za pět let měnit jen proto, že již přestal plnit svou službu, jednalo by se skutečně o vyhozené peníze. Nábytek z masivu je tak zárukou toho, že nám bude dělat společnost po skutečně dlouhou dobu a v momentě, kdy se rozhodneme vybavovat například i dětský pokojíček, který je aktuálně v plánu, jistě nesáhneme po jiném nábytku, než po tom z masivu. 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment