Let balonem, mít hlavu v oblacích

Let balonem si můžete vzít jako inspiraci na vánoční dárek pro vaše blízké. Darovat zážitek je totiž v posledních letech velkým trendem a možná je to mnohem lepší, než kdybyste nakoupili nějaké kýče do interiéru, nebo darovali peníze. Jen je potřeba dobře odhadnout, zda by o to dotyčný stál. Někdo se toho může velmi bát, i když proletět se v oblacích by chtěl asi každý.

Let balonem
Let balonem

Správný typ letu

Než se rozhodnete objednat let balonem, promyslete si, který typ letu zvolíte. Buď můžete zvolit klasický let balonem, tedy zhruba čtyř hodinový ceremoniál, během kterého se můžete proletět nad vámi zvolenou oblastí – jedinou podmínkou je, aby byla zhruba do 150 km od Prahy.

Druhou možností je let balonem nad Prahou, který netrvá obvyklou hodinu a půl, ale až tři hodiny! Tento let je omezen místy, kvůli bezpečnosti, a tak je možná finančně náročnější, ale určitě stojí za to.

Jako třetí možnost nabízí ebalon.cz kotvený let balonem, který si možná užijí ti, kteří mají z letu strach. Jde o to, že balon je stále přivázaný a ve vzduchu klesá a stoupá v pravidelných intervalech. Možná pasažéři nezažijí opravdový let z místa na místo, rozhodně ale nepřijdou o báječný výhled na krásu naší krajiny!

Ne jen pro odvážné je let balonem

Pokud máte mezi blízkými někoho, kdo rád riskuje a do všeho se vrhá po hlavě, možná se rád vrhne po hlavě i z balonu. A to může, protože ebalon.cz nabízí parašutistické seskoky z balonu až z výšky 3 kilometrů nad zemí! Vybrat si lokalitu může opět skokan sám.

Jedinečný dar let balonem

Během letu lidé pociťují okamžiky štěstí, protože mají vyčištěnou hlavu od všech starostí a povinností a zaplněnou naopak krásnými pohledy z letu. Pokud se rozhodnete darovat let balonem, možná není na škodu domluvit se jako skupinka, nebo alespoň jako pár. A pánové – popřemýšlejte, zda nebude během západu slunce sto metrů nad Karlštejnem ta pravá chvíle na zásnuby. Letenka totiž trvá rok, takže ji nyní můžete darovat a do léta vybrat ten správný prstýnek pro svoji lásku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

2 Thoughts to “Let balonem, mít hlavu v oblacích”

  1. […] nabízející let balonem je v České republice spousta. Mezi ty žádané však patří ebalon.cz, který nabízí opravdu […]

  2. […] nebo parašutistickým seskokem. Mezi nejžádanější patří zejména první možnost, klasický let balonem. Patří také k volbě nejlevnější – ale pozor, cena rozhodně neubere na velikosti […]

Leave a Comment