Nabídka práce v Praze – odkud může přijít?

Jste-li nezaměstnaní nebo chcete stávající práci změnit, nepomůžete si sezením s rukama v klíně. Práce v Praze většinou nespadne jen tak do klína, musíte jednat co nejdřív. Čím větší úsilí a volného času tomuto ne moc příjemnému procesu věnujete, tím dříve se dočkáte odměny: nové práce.

Najít práci v Praze přes známé?

Zajímavá příležitost týkající se práce v Praze se může objevit z různých míst, nejdříve ale musíme sami začít hledat a přiznat sobě i svému okolí, že chceme tuto změnu ve svém životě. Nebojme se oslovit své známé, rodinu a přátele s tím, že hledáme novou práci. Není to potupa, ale jedna z cest- protože se vám určitě budou snažit pomoct. Je možné, že někdo bude vědět o zajímavém místě jako stvořeném pro vás.

Práce v Praze
Práce v Praze

Internetové pracovní portály

WWW stránek s nabídkou práce v Praze je spoustu. Zvolte si několik větších a zavedených serverů, které jsou vám sympatické i svým grafickým řešením. Ty pravidelně procházejte a nechte si zajímavé nabídky zasílat i do e-mailové schránky. Pak vám většina vhodných nabídek neunikne. Pracovní portály a personální agentury jsou v dnešní základem při hledání práce. Zkusit můžete třeba stránku personalistka.cz. Nabídku filtrujte podle profese, regionu, dosaženého vzdělání, platu a typu úvazku.

A co úřad práce v Praze?

Kromě internetu a našich známých je zde i úřad práce – tolik obávaný, ale užitečný. Evidence na tomto úřadu vás zbaví minimálně nutnosti platit si během doby nezaměstnanosti zdravotní pojištění, po tuto dobu jej totiž za vás platí stát. Možná budete mít i nárok na podporu v nezaměstnanosti po několik měsíců a průběžně budete dostávat nabídky práce v Praze a okolí, které vám přidělený úředník vyhodnotí jako vhodné právě pro vás. Je zde také šance absolvovat nějaký rekvalifikační kurz, který vás posune o krok dopředu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

2 Thoughts to “Nabídka práce v Praze – odkud může přijít?”

  1. https://profi-clanky.cz
    […] Práce v Praze zahrnuje jak práci na plný úvazek, ale také práci z domu, brigády či na poloviční úvazek. Pro ty, kdo hledají přivýdělek jsou tyto typy úvazků velmi vyhledávané. Své šance na úspěch při hledání práce v Praze zvýšíte tím, že se vyvarujete chyb, které zpravidla dělají všichni uchazeči o zaměstnání. Chcete-li udělat dobrý dojem, pak neposílejte jedné firmě životopis několikrát. […]

  2. […] Práce v Praze zahrnuje jak práci na plný úvazek, ale také práci z domu, brigády či na poloviční úvazek. Pro ty, kdo hledají přivýdělek jsou tyto typy úvazků velmi vyhledávané. Své šance na úspěch při hledání práce v Praze zvýšíte tím, že se vyvarujete chyb, které zpravidla dělají všichni uchazeči o zaměstnání. Chcete-li udělat dobrý dojem, pak neposílejte jedné firmě životopis několikrát. […]

Leave a Comment