Na nové pneu na UNC není třeba čekat, můžete je mít hned po objednání

Stejně jako vyměňujete před zimou a na jaře pneumatiky na svém osobním voze, i smykem řízená zařízení, nakladače a další těžká stavební technika si zaslouží poctivé obutí. Pneu na UNC těžký stroj spolehlivě přenesou náročným terénem, nedovolí jeho proboření a díky velkému záběru dokážou hravě zdolávat podmáčený terén i překážky. Nečekejte na dobu, kdy vás staré pneu zradí a vaše pracovní stroje zůstanou definitivně utopeny v bahnitém či mokrém terénu, stejně jako na svůj osobní automobil byste měli mít náhradní pneu na UNC v zásobě.

Investice do pneumatiky pro nakladače je minimální

Pokud si dokážete propočítat, kolik by vás tála jednodenní či dlouhodobější odstávka důležitého stavebního zařízení, v poměru k investici do nové pneumatiky pro nakladače, vyjde vám jednoduchá rovnice. V řádu několika tisíc korun seženete značkové pneu pro smykem řízené nakladače, které mají roční záruku, a ještě je obdržíte spolu s dušemi. Není třeba vyčkávat! Pořiďte si nové pneu do zásoby, ideálně své nakladače přezujte co nejdříve.  

Pneumatiky pro smykem řízené nakladače dostanete ihned po zadání objednávky

Nákupy součástí pro strojní zařízení, jež se používají pro silniční a výkopové práce, jsou v době internetu velmi jednoduché. Zběžným pohledem do nabídky specializovaného e-shopu zjistíte, jakého výrobce i cenu výrobku upřednostníte. Zboží objednáte a bude vám okamžitě odesíláno, pokud je skladem. Proto i velmi vytížení pracovníci ze stavebních firem mohou jednoduše objednávat rozmanité zboží – pneumatiky pro smykem řízené nakladače nevyjímaje. Nenechte své pracovní činnosti ohrozit zbytečnou odstávkou důležitých zařízení, budete-li mít pneu v zásobě, jednoduchou výměnou můžete v práci plynule pokračovat bez zbytečných prodlev.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment