Neuvěřitelný zážitek na celý život s pilotem na zkoušku

Toužíte po neuvěřitelném zážitku, na který se nezapomíná? Milujete lítání a už vás nebaví jen sedět u okénka a koukat se ven? Vyberte si vyhlídkový let šitý vám na míru.

Kam všude mohu letět?

Vytoužené místo je na blízku. Stačí si vybrat z vyhlidkovych letů. Proleťte se nad Prahou, podívejte se na Pražský hrad nebo hrad Karlštejn. Startuje se z letiště Letňany. Pokud vás zajímá hora Říp, tak i tu můžete shlédnout z nebeských výšin, pokud si zvolíte vyhlídkové lety Praha.

Moraváci nemusí až do Prahy za touto úžasnou aktivitou. Pro ně jsou tu vyhlídkové lety Ostrava a vyhlídkové lety Brno. Slunná Pálava z letadla nebo Beskydy jsou vám na blízku.

Nezůstávejte jen v České republice

Nemusíte vybírat jen vyhlídkové lety po Čechách. Proleťte se nad Alpami nebo si zaleťte na tři dny do Chorvatska. Potřebujete na služební cestu? Proč tedy rovnou nespojit příjemný zážitek s povinnostmi. Na vaší služební cestu vyrazte rovnou letadlem.

Co budu řídit?

Na vyhlídkové lety nad Ostravou i dalšími městy ČR jsou připraveny letadla Cirrus, ale také i veliké letadlo Cessna. Kromě toho můžete vyzkoušet třeba let vrtulníkem. Na všechny lety si můžete vzít někoho s sebou. Pozvěte vaši rodinu a vezměte je na jedinečnou cestu do vzduchu. Samozřejmě máte možnost letět i sami, nebuďte ve stresu, že vás bude někdo hodnotit.

Bez školení to nepůjde

Na začátku budete pod vedením vyškolených instruktorů provedeni základními instrukcemi. Dozvíte se teorii o letadlech, o palubních přístrojích i o tom, jak se zachovat v krizových situacích. Dokonce si je i sami vyzkoušíte. Zvládáte stresové situace? Představte si, že máte za sebou pasažéry. Je to jen na vás.  Vyhlídkový let Praha vám toto vše umožní. Vyzkoušíte si i přistání na letišti Ruzyně. Nezní to báječně?

Tak neváhejte a sami vyzkoušejte. Nebo věnujte jako dárek!

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment