Nevyhovuje vám stávající práce? Hledejte si lepší!

Trvá vám dlouho najít práci nebo vám stávající práce nevyhovuje? Najděte si lepší! Web Personalistka.cz nabízí přehlednou a kvalitní nabídku volných pracovních pozic.

Web plný nabídek práce Personalistka.cz

V posledních měsících nezaměstnanost v ČR značně poklesla a nabídka práce je mnohem bohatší, než dřív. Zaměstnavatelé se o nové pracovníky doslova přetahují. Personalistka.cz nabízí stovky nabídek práce, orientovat se můžete podle oboru, kraje či firmy, která volnou pozici nabízí.

Nemusíte jen hledat v sekci nabídka práce, ale hledat můžete také brigády nebo inzerát zdarma vložit. Při hledání práce není potřeba spoléhat se jen na úřad práce nebo na vývěsku v nákupním centru. Prohledávat můžete pravidelně i web, na kterém najdete vždy aktuální nabídky. Nemůže se vám tak stát, že pozice, na kterou se ozýváte, bude již pár týdnů obsazena.

Hledání práce a jiná úskalí

Hledání práce nemusí být nutně hledání místa ve svém oboru. Naopak, pokud vás něco baví, zkuste se poohlédnout po volné pozici v jiném oboru, například barista, autolakýrník, barman nebo účetní. Při hledání nového zaměstnání dělá řada žadatelů chybu, že v případě pozvání do dalšího kola výběrového řízení už nehledá další zaměstnání. Pokud jej firma nepřijme, je pro něj složitější a zdlouhavější hledat další volné místo.

Nabídka práce
Nabídka práce

Práce v Praze

Nemusíte se bát reagovat také na nabídky práce, které na Personalistka.cz i přesto, že neumíte vše, co požadují. V případě, že jde jen o drobnosti a méně důležitá kritéria, pak je vhodné napsat motivační dopis, do kterého vyzdvihnete všechny své znalosti a dovednosti, přednosti. Často je motivační dopis mnohem důležitější, než samotný životopis. Pokud personalistu oslovíte již tímto dopisem, máte jistotu, že vás pozve na pohovor či do prvního výběrového kola.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

2 Thoughts to “Nevyhovuje vám stávající práce? Hledejte si lepší!”

  1. Jsem ráda za tyhle weby, osobně doporučuji https://ceskymagazin.cz/. Je to přehledně udělané, takže je to i pro netechniky (jako já :D).

  2. […] případě, že hledám práci a na webu Personalistka.cz mě pozice zaujme, pak lze z inzerátu vyčíst všechny potřebné […]

Leave a Comment