Online kurzy Excelu i pro začátečníky

Blíží se zkouška z Excelu a Vy si nevíte rady jak do tabulky doplnit funkci KDYŽ nebo podmíněné formátování? V dnešní době je snadná pomoc v podobě online kurzů Excelu. Jedná se o moderní a efektivní formu sebevzdělávání, kde se učíte svým tempem a kdykoliv třeba z domova a jednotlivé video lekce si procházíte přímo na počítači, tabletu nebo smartphonu. Každý kurz je tematicky srovnatelný s běžnými prezenčními kurzy s tím rozdílem, že zabere nesrovnatelně méně času a také je levnější. Nemusíte už ztrácet čas na živém školení Excelu, učte se v klidu a k lekcím se kdykoliv vraťte. Uvidíte, že je to jednoduché, ať už jste začátečníci nebo experti v tabulkách.

Kurz Excelu levnější než učebnice

Čím dál tím víc se blíží doba, kdy klasická prezenční výuka skončí a vše se lidé budou učit pomocí webinářů a e-learningů. Vzhledem k tomu, že např. online kurz Excel pro začátečníky je nahrán do formy videí, jeho cena je levnější než drahé publikace a navíc je podán takovou formou, jako na živém školení, tedy na obrazovce vidíte přesný postup v tabulce a od lektora se také dovíte mnoho zkušeností, které získal během několikaleté praxe v oboru. K lekcím jsou přidána cvičení, která si můžete stáhnout a vše si tak vyzkoušet přímo na svém počítači.

Zvyšte si kvalifikaci

Absolvováním online kurzu Excelu získáte elektronické osvědčení (certifikát), který si můžete přiložit k životopisu a zvýšit tak svou kvalifikaci při zájmu o nové zaměstnání. Závěrečné testy obsažené v online kurzech jsou čistě dobrovolné a jejich (ne)splnění není podmínkou obdržení certifikátu.

Ať už jste začátečníci nebo pokročilí, Excel je plný vychytávek, které stojí za to se naučit. Online kurzy jsou v současné době stále oblíbenější a flexibilní metodou, jak se v krátkém čase naučit ovládat úžasné nástroje. A když si s něčím nebudete vědět rady, můžete kontaktovat lektora kurzu, který s Vámi ochotně probere Váš dotaz a poradí s jeho řešením.

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment