Podniknete výpravu k výšinám

Při krizových situacích a naléhavých zdravotních potížích jsme se mohli spolehnout na rychlou přepravu vrtulníkem. Popularita stroje se ale rozšířila a komerční lety dnes nabízejí i možnost absolvovat fantastickou vyhlídkovou trasu. Vypravte se na vyhlídkový let vrtulníkem.

Hrady, zámky města, vše jako na dlani

Zážitky při letu vrtulníkem na sebe nenechají dlouho čekat. Nadšení vás přepadne už při samotném nástupu do kabiny. Prosklená skla totiž poskytují skvělý výhled a vy už od začátku budete mít problém rozhodnout se, kam upřít zrak dříve. Pod vašimi chodidly, vedle vás i daleko na horizontu se vám bude otevírat nádhera vzdušného světa. Světa, co jste dříve neznali a teď pomalu ochutnáváte volnost a prostor bez hranic. Adrenalinový let vrtulníkem trvá půlhodiny nebo i několik hodin, záleží jen na volbě trasy.

Ptačí perspektiva z vrtulníku je skvostná

Lety vrtulníkem Praha jsou plánované do nejbližšího okolí a trvají okolo půlhodiny. Delší let dává možnost prohlédnout si mnohem více zajímavých měst, vydat se po říčním toku, obdivovat mohutnost vodních děl nebo se pozastavit nad uměním středověkých stavitelů. Přírodní krásy jsou střídány městskou zástavbou, pole a louky lemují kopce co odhalí hrad nebo zámek. Pod vámi se rozprostřou obrazce jako na pohlednici. Vy jste výhledem nadšeni natolik, že ani nestihnete mačkat spoušť fotoaparátu. Domů si ponesete nejen stovky fotografií, ale hlavně poutavé zážitky.

Vyzrajete na dopravní komplikace

Nebývá to pravidlem, ale občas se stane, že selže jakékoliv pečlivé plánování cesty. Na dálnici vás překvapí kolona nebo má mezistátní vlak několikahodinové zpoždění. Vaše obchodní jednání je ohroženo. Nemůžete si dovolit zmeškat schůzku. Abyste se ve vypjatém dni vyhnuli riziku dopravní kalamity využijte aerotaxi Praha. Rychlost dvě stě kilometrů v hodině a doprava přímou vzdušnou cestou je zárukou, že vše vyřídíte včas.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment