Připravte se na chladnější období s pánskými svetry

Počasí si často s námi hraje, a proto je třeba mít v šatní skříni dostatek oblečení do různého počasí. Máte dost oblečení pro chladnější období, konkrétně svetrů? Nosíme je poměrně často, a tak jich není nikdy dost. My se nyní zaměříme na pánské svetry a seznámíme se s některými jejich druhy. Jsou totiž rozmanité – to proto, aby si mohl vybrat jakýkoliv muž. Máte svůj oblíbený typ svetru, nebo ho teprve hledáte?

svetry

Pánské svetry na knoflíky

Než se bezhlavě pustíte do výběru konkrétního modelu svetru, nejdříve si více ujasněte, co chcete, pro jakou příležitost a co se právě k vám nejvíce hodí. Promyslete také materiál, barvu, s jakým oblečením budete svetr kombinovat a případně další aspekty. Kde začít? Co třeba tím, že si odpovíte na otázku, jestli vám více vyhovují svetry přes hlavu nebo zapínací? Rozhodnete-li se pro zapínací svetry, máte ještě na výběr ze dvou základních variant. Jsou jimi pánské svetry na zip vhodnější pro sportovně založené muže či pánské svetry na knoflíky. Mohou být velmi moderního rázu i tradičního. K čemu více inklinujete vy?

Pánské svetry do véčka

Rozhodně budete mít z čeho vybírat i v případě, že upřednostníte svetry, jež se oblékají přes hlavu. Vyrábí se v různých střizích, takže opět záleží na vašem vkusu, ale při výběru zohledněte i vaší postavu. Každý muž může mít pohodlný a dobře vypadající svetr, když si dobře vybere. Oblíbeným oděvem přes hlavu jsou pánské pulovry, které lze kombinovat s různým oblečením. Máte mnoho možností rozmanitých outfitů. Svetry vybírejte i podle výstřihu. Líbí se vám pánské svetry do véčka, nebo raději zvolíte kulatý výstřih, případně svetr až ke krku? To už se rozhodněte sami.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz  

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment