Sako nejen jako součást obleku

Pánská saka jsou definovaná především jako součást pánského obleku, ale dnešní moderní varianty a styly umožňují nosit i pánská sportovní saka k riflím a k jiným volnočasovým kalhotám ať už plátěným nebo manšestrovým. Nošení saka proto není nutné omezovat jen společenský významné události. Naopak tento velice moderní, nadčasový a stylový kousek si můžete užít i při různých volnočasových aktivitách, na procházkách, při návštěvě kavárny a podobně.

saka

Pánská saka dle přání

Moderní pánská saka Vám dodají vždy upravený, seriózní a atraktivní vzhled. Pokud se pyšníte štíhlou a atletickou postavou budou, Vám velice slušet střihy, které jsou v pase projmuty a zvýrazní tak úzké boky a široká ramena. V případě, že Vaše postava není úplně dokonalá, se těchto zeštíhlených variant vyvarujte a sáhněte naopak po klasickém volném střihu, který případné nedostatky umně schová.

Moderní pánská saka

Saka jsou nabízena v nejrůznějších barevných provedeních, mezi tradiční barvy se řadí černá, šedá, případně temně modrá. Tyto barvy jsou populární a typické zejména pro město. Pokud vyrážíte na venkov tak sáhněte po saku v hnědé, olivové nebo jiné zemité barvě. Pravidlem je, že tmavé obleky a saka se hodí na večerní nošení, zvláště pak do divadla, na koncerty, na večeře, promoce a plesy. Světlé barvy pak můžete směle obléknout do kanceláře nebo na obchodní schůzky. Jasné a neobvyklé barvy v podobě červené, žluté, sytě zelené, lila nebo zářivé modré, pak využijete především ve svůj volný čas, kde si můžete dovolit snoubit eleganci s originalitou a jedinečností.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment