Působivé dřevěné zahradní sochy od řezbáře Sibery

Dřevo se používá od nepaměti. Jedinečné vlastnosti dřeva naši předci využívali od doby, kdy začali vyrábět nástroje. Jak běžel čas, tak dřevo nesloužilo jen jako topivo a materiál na stavbu obydlí, ale vyráběly se z něho užitkové věci – nádobí, lodě, nábytek, dřevěné sochy a mnoho dalších výrobků.  V mnohých dokumentech obdivujeme, co vše se dá z obyčejného dřeva stvořit. A to nemusíme ani koukat na televizi, stačí se podívat na internetové stránky řezbářů, kteří z tohoto teplého materiálu vyrábějí až neuvěřitelné kousky.   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výrobky ze dřeva jsou nadčasové

Naštěstí řezbářství nezaniklo a lidé dřevo jako materiál stále preferují. Dřevo nejen využíváme pro vlastní potřebu, ale i v něm zhmotňujeme své sny a představy, neboť je možné z něho vyřezat skutečně cokoliv. Pokud se to umí, tak výsledek je úžasný. A to i v případě, když vzniknou dřevěné sochy motorovou pilou​. Že to nejde, ale jde. Příkladně tento druh umění zaujalo pana Siberu. Jeho dřevěné sochy jsou moc pěkné a originální. Splní každé vaše přání, tak jako tomu bylo v Chrudimi … „Již od dětství mne naprosto fascinovaly sochy Moai a příběhy o nich. Jsem rád, že jsem se konečně stal hrdým vlastníkem jedné z nich. Moje zahrada má pro mne nyní až skoro posvátnou a hlavně klidnou atmosféru, kde se cítím opravdu dobře. Moc děkuji pane Sibero za výtečnou práci!“, zní slova šťastného zákazníka.

Originální dárek pro vašeho oslavence

Vybírat dárky je mnohdy velmi náročné a není jednoduché vymyslet opravdu něco originálního. Co takhle zahradní sochu a ve tvaru ryby, pokud je váš oslavenec rybář?  To je nápad a nemusí být rybář – řezbář Sibera má pro každého něco, a co nemá, vytvoří. Je váš tchán myslivec? Tak mu nechte vyřezat jelena. Zahrádkáři velkou cibuli, a svým dětem třeba Bárta Simpsona.  Fantazii se meze nekladou!

Další informace o dřevěných sochách naleznete zde!!!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment