S agenturou zajistíte dětem bezpečné hlídání

Většina rodičů se v dnešní době potýká s problémem nedostatku míst ve školkách, příliš náročnou pracovní dobou a nespolehlivostí amatérského hlídání dětí. Přitom mnoho lidí stále častěji pracuje na směny, jsou nuceni dělat přesčasy a ve večerních hodinách či během svátků a víkendů nemají prakticky šanci zajistit svým dětem odpovídající hlídání. V takových situacích je načase využít služeb specializované agentury na hlídání dětí.

Agentura může doložit reference chův z databáze

Nejčastějším problémem při shánění hlídání pro děti bývá nedoložitelná reference zájemců. Často dochází i k situacím kdy paní na hlídání nemá žádné reference nebo jsou její dosavadní zkušenosti vymyšlené. Jak moc velký problém to může být? Čtěte zde. Agentura na hlídání dětí proto důkladně prověřuje každou chůvu předtím, než ji vloží do své databáze, aby vám ušetřila čas s ověřováním a zbavila vás obav o solventnosti vybrané chůvy. Je to však pouze jedna z mnoha předností, kterou může agentura nabídnout.

Profesionální chůvy mohou zajistit kompletní péči

Druhou velkou výhodou je také schopnost zajistit chůvu i pro nejnáročnější klienty. Jestliže vaše dítě potřebuje speciální či kompletní péči, vybere agentura některou ze svých odborně zaměřených chův. Profesionální chůva na hlídání dětí dokáže zajistit i možnost odborné péče, vyzvedávat dítě ze školy, doprovázet ho na kroužky, nebo ho dokonce brát na výlety. Můžete si chůvu nejprve vyzkoušet a využít první hodinu zdarma k jejímu důvěrnějšímu poznání. Nebudete se pak muset bát zanechat dítě v její péči a přidělávat si starosti.

Jak postupovat při výběru chůvy?

Nejprve začněte absolutní upřímností k agentuře. Ta je totiž schopná vybrat vám chůvu prakticky na míru, pokud povíte o všech svých představách. Během zkušební hodiny si s ní můžete promluvit a zjistit, jak bude vycházet s vaším dítětem v době vaší nepřítomnosti. Pokud nebudete spokojeni, je kdykoliv možné chůvu vyměnit za jinou. Podle vašich podmínek se pak odvíjí i ceník za hlídání dětí. Pamatujte, že profesionální chůva musí být schopna najít si k vašemu dítěti cestu, protože to je základní podmínka pro bezproblémové hlídání.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment